1 APRIL 2018

LADIESRUN GOES

SPORTEN - SWINGEN - SHOPPEN

PROGRAMMA

Ladiesrun Goes

De Ladiesrun Goes vindt plaats in en rondom de Topsporthal van Omnium. Je kunt meedoen aan de 5km, de 7.5km of de 10km afstand. Het parcours bestaat uit een basisronde van 5 kilometer. Voor de 7.5km en de 10km afstand is de basisronde uitgebreid met een extra lus.

Om 12:15 uur vindt de warming-up plaats in de sporthal. De start van de Ladiesrun is vanaf 12:30 uur buiten voor het Omnium complex. De finish is binnen in de Sporthal. Voor de winnaressen van de 5, de 7.5 en de 10km worden leuke prijzen beschikbaar gesteld. Alle deelneemsters krijgen een prachtige medaille van deze 5e editie van de Ladiesrun Goes.

Little Ladiesrun

Voor de 5e keer wordt de Little Ladiesrun georganiseerd. Deze is loop is bestemd voor meisjes t/m 11 jaar. Er zijn 2 afstanden: meisjes t/m 6 jaar kunnen meedoen aan de 750 meter. Voor meisjes van 7 t/m 11 jaar bedraagt de afstand ongeveer 1200 meter. Natuurlijk kunnen meisjes van 5 of 6 ook meedoen met de 1200 meter.

De start van de Little Ladiesrun is binnen in de topsporthal waar ook de finish is. Alle deelneemsters krijgen een prachtige medaille. Voor de drie snelste meisjes bij de 1200m zijn er ereprijzen te verdienen.

Ladiesrun Bedrijvenloop

De Ladiesrun Goes heeft ook een bedrijvenloop. Teams van minimaal 3 en maximaal 4 dames kunnen meedoen met de 5km loop. Ieder lid van het team loopt 5km en de tijden van de snelste 3 dames bij elkaar opgeteld gelden voor het bedrijvenklassement.

Van elk team wordt vooraf een foto gemaakt voor een heus sponsorbord. Alle deelneemsters krijgen naast een herinnering en een consumptiebon ook een echte medaille. Het snelste team gaat met de Team Trophy naar huis. Voor bedrijventeams is er een aparte kleedruimte.

Programma

Vanaf 10:00 uur Afhalen startnummers/Na-inschrijven
11:30 uur Warming-up Little Ladiesrun
11:45 uur Start Little Ladiesrun 750m
12:00 uur Start Little Ladiesrun 1200m
12:15 uur Warming-up Ladiesrun
12:45 uur Start Ladiesrun 5km / Bedrijvenloop,
7.5km en 10km
14:00 uur Verloting op startnummer
15:00 uur Afsluiting
   

Prijsuitreiking vindt plaats direct na de finish van de eerste 3 dames per afstand

Parcours 5km
Parcours 5km
-------------------
Vanaf de start (naast topsporthal Omnium) gaat het parcours rechtsaf over de Kattendijksedijk. Na ongeveer 1.8 km is er een stukje van 200 meter over de Krukweg om vervolgens rechtsaf de Manneeweg in te slaan. Na 200 meter gaat het rechtsaf over de Stelleweg, langs de wijk Mannee. Daarna voert het parcours via het Jagertje en de wijk Noordhoek door recreatiepark de Hollandse Hoeve om vervolgens te finishen in de topsporthal van Omnium.
Parcours 7.5km
Parcours 7.5km
------------------
De eerste 2 km is identiek aan het parcours van de 5 km. Na 800 meter over de Manneeweg gaat het rechtsaf over het fietspad Jokwegeling. Na een rondje door park “de Mirakel”gaat het via de Stelleweg naar de rand van Mannee. Via het Jagertje en de wijk Noordhoek loopt het parcours door recreatiepark de Hollandse Hoeve om vervolgens te finishen in de topsporthal van Omnium.
Parcours 10km
Parcours 10km
---------------------
Het 10km parkoers is vernieuwd. Geen saaie polderwegen meer maar door nu een leuk rondje door Kloetinge. De eerste 2 km is identiek aan het parcours van de 5 km. De hele Manneeweg wordt afgelopen die overgaat in de Tervatenseweg. Aan het eind van deze weg gaat het over in de Kapelseweg en loop je via de Schimmelpenninckstaat vervolgens de bebouwde kom van Kloetinge binnen. Daar ga direct rechts de Jachthuisstraat in waar de waterpost is op 5 km. Voor de kerk gaat het parkoers rechtsaf langs de voetbalvelden gelegen aan Noordeinde. Aan het eind van deze straat het linksaf over Jokwegeling en dan rechtsaf over de Stelleweg naar de rand van de wijk Mannee. Via het Jagertje en de wijk Noordhoek loopt het parcours door recreatiepark de Hollandse Hoeve om vervolgens te finishen in de topsporthal van Omnium.
Parcours 750m
Parcours 750m
---------------------
Vanaf de start in de topsporthal van Omnium gaat parcours rechtsaf over de Kattendijksedijk. Na ongeveer 400 meter gaat het rechtsaf over de parkeerplaats van de Vierlinden. Bij de slagboom slaan de deelneemstertjes rechtsaf over het fietspad terug naar Omnium om na 750 meter te finishen in de topsporthal.
Parcours 1200m
Parcours 1200m
-------------------------
Vanaf de start in de topsporthal van Omnium gaat parcours rechtsaf over de Kattendijksedijk. Na ongeveer 400 meter gaat het rechtsaf over de parkeerplaats van de Vierlinden. Bij de slagboom lopen de deelneemstertjes rechtdoor en na 100 meter rechtsaf over het voetpad richting de randweg Oost. Vlak voor de randweg gaat het rechtsaf richting de topsporthal van Omnium waar de finish is.

INSCHRIJVEN

Inschrijven voor de 5e Ladiesrun Goes is niet meer mogelijk. De zesde editie vindt plaats op zondag 1 april 2018. Vanaf 1 december 2017 kun je daarvoor inschrijven.

MEDIA

Foto verzamelingen Ladiesrun Goes

Ladiesrun Goes 2017 - Omroep Zeeland Evenement van de week

PZC verslag 2017

Video GOESTIG 2017

UITSLAGEN

Winnaars 2017

Prachtig weer en een heleboel sfeer tijdens de editie van 2017. Ladiesrun Goes ambassadrice Natalie Sinke won met overmacht de 5 kilometer in 21.19 vóór aanstormend talent Veerle Smits uit Kloetinge die 21.40 nodig had. Het podium werd compleet gemaakt door Nelleke Baldé uit Grijpskerke die 21.52 nodig had om de finish te bereiken.

Bij de 7.5km pakte Yvonne Moerland uit Yerseke de winst in parcoursrecord van 28.07. Ruim vier minuten later kwam Renate de Reus uit Vlissingen over de finish. Het podium werd compleet gemaakt door Annemieke Hannewijk uit Heinkenszand.

De 10 kilometer afstand was een prooi voor Carolien van de Kreeke uit Serooskerke. Zij bleef als enige onder de 40 minuten in een tijd van 39.30. Mirthe Overkamp uit Vlissingen werd tweede in 40.43. Baukje Doedee uit Driewegen pakte de derde plaats in 42.08.

Uitslag 2017

Plaats Naam Woonplaats Startnr Bruto tijd Netto tijd
1 Sam Bertels Colijnsplaat 342 0:04:07 0:04:05
2 Sira Sutter Biervliet 337 0:04:14 0:04:13
3 Jet Geelhoed Nieuwdorp 376 0:04:20 0:04:19
4 Sofie Simpelaar Goes 422 0:04:27 0:04:25
5 Anne van der  Endt Goes 373 0:04:37 0:04:35
6 Giese Meulenberg Wolphaartsdijk 408 0:04:40 0:04:38
7 Faye van der Genugten Goes 378 0:04:50 0:04:48
8 Gift Swart Goes 425 0:04:56 0:04:55
9 Anna Daverveldt Goes 367 0:05:00 0:04:58
10 Kira Visschers Rilland 431 0:05:00 0:04:55
11 Elin Wandel Renesse 437 0:05:14 0:05:12
12 Maud Kramer ‘s-Heer Hendrikskinderen 399 0:05:17 0:05:16
13 Ineke van Eck Kapelle 339 0:05:26 0:05:25
14 Nynke Elshout Kapelle 372 0:05:31 0:05:27
15 Bodil van Gent Heinkenszand 377 0:05:35 0:05:30
16 Jill Boudewijns Heinkenszand 354 0:05:35 0:05:30
17 Eva Stoutjesdijk Sint Maartensdijk 296 0:05:53 0:05:51
18 Amy Kloet Zierikzee 306 0:05:55 0:05:55
19 Zenzi Minnaard Yerseke 332 0:05:59 0:05:56
20 Lizzy van Oosten Heinkenszand 414 0:06:02 0:05:57
21 Zoë Moggré Vlissingen 410 0:06:11 0:06:07
22 Renate Van Bree Zoutelande 355 0:06:22 0:06:17
23 Tara Jobse Koudekerke 389 0:06:28 0:06:21
24 Luna Nelis Wolphaartsdijk 412 0:07:43 0:07:39
25 Angelina Van Antwerpen Goes 348 0:08:11 0:08:04
Plaats Naam Woonplaats Startnr Bruto tijd Netto tijd
1 Femke Maranus Westkapelle 407 0:04:52 0:04:24
2 Kyra van de Voorde Middelburg 432 0:04:52 0:04:23
3 Yara Karelse Heinkenszand 391 0:04:53 0:04:26
4 Britt van der Maas Oosterland 406 0:05:09 0:04:40
5 Brigitte de Geus Nisse 379 0:05:11 0:05:11
6 isabelle valk Heinkenszand 427 0:05:15 0:04:47
7 Zoë van Luijk Goes 405 0:05:17 0:04:48
8 Myrthe Steigerwald Baarland 424 0:05:21 0:04:48
9 Marit Simonse Goes 421 0:05:21 0:04:52
10 Reona van de Voorde Middelburg 433 0:05:23 0:05:23
11 Anouk Boonman Nieuwdorp 352 0:05:34 0:05:05
12 Valerie Waumans Heinkenszand 438 0:05:36 0:05:07
13 Dian Mol ’s Heer Arendskerke 411 0:05:37 0:05:03
14 Tessa van Dieren Wilhelminadorp 368 0:05:39 0:05:07
15 Noelle Franse ‘s-Heer Hendrikskinderen 334 0:05:43 0:05:13
16 Eva Bobbeldijk Kloetinge 340 0:05:44 0:05:15
17 Jasmijn Otte Lewedorp 416 0:05:45 0:05:12
18 Femke Van Sluijs Kloetinge 423 0:05:46 0:05:17
19 Jasmijn Goedhart Goes 287 0:05:47 0:05:17
20 Laura Otte Lewedorp 415 0:05:49 0:05:16
21 Eva Kamerling Goes 390 0:05:50 0:05:20
22 fleur verburg Kloetinge 428 0:05:51 0:05:20
23 Nikki Bruins Goes 362 0:05:56 0:05:26
24 Miracle Swart Goes 426 0:05:56 0:05:26
25 Isis Kreukniet Goes 400 0:05:57 0:05:26
26 Tess de Kok ’s Heer Arendskerke 393 0:05:59 0:05:23
27 Isabel Van Otzel Bruinisse 417 0:05:59 0:05:30
28 Suus Westhuis Kloetinge 331 0:06:10 0:05:40
29 Louise van ’t Westende Oost-Souburg 441 0:06:11 0:05:41
30 Jakysh van Beelen   307 0:06:11 0:05:43
31 Sanuela Hermes Goes 302 0:06:11 0:06:12
32 Marit de Vrieze Goes 435 0:06:13 0:05:42
33 Matengeh Alssema Goes 346 0:06:15 0:05:35
34 Roos Ammerlaan Goes 292 0:06:17 0:05:45
35 Jente van Eijkeren ‘s-Heer Hendrikskinderen 343 0:06:18 0:05:45
36 Mirthe Bruijnes Goes 358 0:06:19 0:05:46
37 Dana Van Sabben ‘s-Heer Arendskerke 420 0:06:20 0:05:46
38 Zenna Jansen Goes 388 0:06:21 0:05:50
39 Lisa Van den Boomgaard Goes 351 0:06:22 0:05:52
40 Senna Goedegebure s’heer-arendskerke 380 0:06:22 0:05:51
41 Nienke Wedding ‘s-Heer Arendskerke 439 0:06:23 0:05:50
42 Kylie Braamse Goes 291 0:06:24 0:05:52
43 Joni Buise Goes 364 0:06:24 0:05:51
44 Sophie van de Waart ‘s-Heerenhoek 436 0:06:25 0:05:53
45 Isa Vermeulen Goes 430 0:06:25 0:05:28
46 Milou van der Ham Hoogerheide 383 0:06:27 0:06:28
47 Veerle Bruijnes Goes 359 0:06:28 0:05:57
48 Isa Goedhart Goes 288 0:06:29 0:05:56
49 Elin Elshout Kapelle 371 0:06:29 0:05:59
50 Aniek Kopmels Heinkenszand 398 0:06:29 0:05:58
51 Tess Bustraan Goes 365 0:06:31 0:06:01
52 Fiene de Mul Terneuzen 289 0:06:32 0:06:02
53 Livia van Iwaarden Heinkenszand 386 0:06:33 0:05:57
54 Meike de Koning Heinkenszand 395 0:06:33 0:05:58
55 Nadine den Adel Zierikzee 335 0:06:34 0:06:02
56 Evy Janse Goes 387 0:06:35 0:06:04
57 Arwen espinoza s heer Arendskerke 374 0:06:36 0:06:03
58 Lara Wijs Goes 295 0:06:37 0:05:41
59 Marith Koole Wolphaartsdijk 396 0:06:39 0:06:08
60 Kirsten van den Broeke Wolphaartsdijk 357 0:06:39 0:06:09
61 tess van Luijk Goes 404 0:06:40 0:06:10
62 Benthe Ossewaarde Goes 293 0:06:40 0:06:10
63 Fay Van Vredegem Goes 434 0:06:41 0:06:41
64 Anne Blaak Goes 350 0:06:41 0:06:07
65 Jennifer de Bruine Heinkenszand 361 0:06:45 0:06:12
66 Nikki de Koning Heinkenszand 394 0:06:45 0:06:11
67 Eva Verdonk Kloetinge 429 0:06:51 0:06:18
68 Philou de Looff Goes 290 0:06:53 0:06:21
69 Tess Koomen Kapelle 397 0:06:58 0:05:50
70 Lotte Donders Kapelle 369 0:06:59 0:05:53
71 Nienke Ossewaarde Goes 294 0:06:59 0:06:29
72 Fien Geelhoed Nieuwdorp 375 0:06:59 0:06:27
73 Amy Van Eijkeren Wilhelminadorp 370 0:07:13 0:06:41
74 Alicia Bangura Brasschaat 349 0:07:23 0:06:44
75 Lieke van  Leeuwen Nieuwdorp 403 0:07:28 0:06:57
76 Donna Buurstede St. Willebrord 366 0:07:40 0:07:10
77 Celena Hermes Goes 301 0:08:00 0:07:26
78 Giovanna Van  Antwerpen Goes 347 0:08:00 0:07:29
79 Suus Witkam Goes 442 0:08:00 0:07:26
80 Maroa Oedai Goes 309 0:08:36 0:08:36
81 Nova Lamain Kloetinge 401 0:08:45 0:08:14
82 Pam Buijsrogge Kloetinge 363 0:08:57 0:08:25
83 Evy Schipper Breda 285 0:09:06 0:08:32
84 Floortje Schipper Breda 286 0:09:10 0:08:36
85 Nanne Vrijenhoek Goes 308 0:10:43 0:07:17
86 Bregje Van de  Weijgert Goes 440 0:11:28 0:11:29
87 emilie wolbers goes 443 0:14:38 0:14:38
88 Mus Hartman Grijpskerke 384 0:16:23 0:14:39
Plaats Naam Woonplaats Startnr Bruto tijd Netto tijd
1 Natalie Sinke Vlissingen 641 0:21:20 0:21:19
2 Veerle Smits Kloetinge 645 0:21:39 0:21:40
3 Nelleke Baldé Grijpskerke 505 0:21:51 0:21:52
4 Annette Bevelander Rilland 513 0:22:04 0:22:04
5 Esmâ Guigui Goes 546 0:22:42 0:22:41
6 Paméla Nieuwenhuize Yerseke 611 0:22:44 0:22:45
7 Viktorija Veljanoska ‘s-Gravenhage 667 0:23:08 0:23:06
8 Kassandra el Baccouche Goes 503 0:23:58 0:23:59
9 Annemarie Verschuure Kruiningen 673 0:24:22 0:24:22
10 Maroeska Ars Goes 501 0:24:43 0:24:41
11 Liesbeth Rijnberg Grijpskerke 628 0:24:44 0:24:43
12 laurelle wagemaker rotterdam 684 0:24:48 0:24:49
13 Roxanne Machielse Goes 593 0:24:50 0:24:50
14 Ellen Braspenning CIOS 1 449 0:25:11 0:25:08
15 Manon Van  Dieren Wilhelminadorp 532 0:25:16 0:25:16
16 Heidie van Remortele CIOS 2 451 0:25:23 0:25:19
17 Anouk Filius Heinkenszand 537 0:25:26 0:25:26
18 Jeannette Leunis Serooskerke 82 0:25:53 0:25:52
19 Hedy van Eck CIOS 2 445 0:26:04 0:26:00
20 Amber Moes ‘s-Heer Arendskerke 602 0:26:11 0:26:11
21 Hanna de Visser Heinkenszand 299 0:26:15 0:26:14
22 Evelien Geuze Kibeo Kantoor 1 488 0:26:23 0:26:07
23 Zoë van Moort Oud-Vossemeer 605 0:26:26 0:26:10
24 Sandra van der Valk Krabbendijke 661 0:26:28 0:26:26
25 Shireen van den Broek Kloetinge 521 0:26:40 0:26:21
26 Anouk Priem Heinkenszand 624 0:26:51 0:26:44
27 Debbie Adriaensen Vlissingen 493 0:27:05 0:27:02
28 Simone Courtin Kloetinge 530 0:27:17 0:27:17
29 Femke Besselink Indigo 471 0:27:19 0:27:08
30 marlies jeremiasse wemeldinge 567 0:27:24 0:27:23
31 Tessa van de  Vrie ‘s-Heer Hendrikskinderen 679 0:27:32 0:27:30
32 Nicole Volwerk – Penne Kapelle 676 0:27:38 0:27:36
33 Sanne Stroosnijder Kruiningen 652 0:27:47 0:27:43
34 Catelijne Moison   321 0:27:48 0:27:45
35 Tineke Minderhoud CIOS 3 456 0:27:49 0:27:46
36 Anita Meulenbroeks Indigo 470 0:28:04 0:27:54
37 Annet Weststrate Borssele 693 0:28:17 0:28:09
38 Joanne Weststrate Borssele 692 0:28:17 0:28:10
39 Bianca Beuzekamp Halsteren 512 0:28:18 0:28:12
40 Marjanka van Gent – van Deutekom Heinkenszand 541 0:28:26 0:28:09
41 Monique Kingma-Schippers Breda 325 0:28:27 0:28:11
42 Ilona Jansen Heteren 566 0:28:39 0:28:34
43 Franny van Iersel Goes 563 0:28:40 0:28:27
44 Anouk Fase Sint-Annaland 535 0:28:40 0:28:28
45 Sandra Rumkorf Roosendaal 631 0:28:48 0:28:36
46 Yvette Bonestroo Baarland 516 0:28:48 0:28:43
47 Elly van den Broeke Oost-Souburg 522 0:28:53 0:28:45
48 Daisy van de Velde Oostburg 666 0:28:57 0:28:54
49 Jennifer Baaijens Terneuzen 502 0:28:57 0:28:46
50 Lisette Huige-Padmos Yerseke 561 0:29:00 0:29:01
51 Nicolle Bierens ZLM verzekeringen 1 468 0:29:02 0:28:47
52 Janneke Vercouteren Kruiningen 668 0:29:11 0:28:54
53 Yolanda van Hekke Kibeo Kantoor 1 485 0:29:18 0:29:02
54 Vivian Geelhoed Kibeo Kantoor 2 486 0:29:18 0:29:01
55 Rianne Verschuure Yerseke 672 0:29:29 0:29:26
56 Naomi De Smit Yerseke 644 0:29:30 0:29:16
57 Ursula Wijs ZLM verzekeringen 3 462 0:29:34 0:29:26
58 jolanda hoogesteger Yerseke 558 0:29:35 0:29:32
59 Liesbet Bode Yerseke 515 0:29:36 0:29:32
60 Monique van der  Does ZLM verzekeringen 3 463 0:29:40 0:29:34
61 Karin Dek Indigo 469 0:29:41 0:29:41
62 Maureen Anthonise Goes 500 0:29:49 0:29:32
63 Nienke De Jong Kapelle 568 0:29:49 0:29:36
64 Suzanna de Vries Kloetinge 680 0:29:52 0:29:40
65 Dagmar Severens Terneuzen 640 0:29:52 0:29:53
66 Ilse Folmer Kloetinge 538 0:29:52 0:29:40
67 Renate de Waal Vlissingen 682 0:29:56 0:29:53
68 Dorien Schuil Vlissingen 638 0:29:58 0:29:56
69 ilse janse goes 565 0:29:58 0:29:59
70 Joyce Klap Goes 300 0:29:59 0:30:00
71 Nadine Nieuwenhuijse Kruiningen 610 0:30:00 0:29:48
72 Miriam Van den Broek Vlissingen 520 0:30:02 0:29:57
73 Leandra Steijn Goes 646 0:30:06 0:29:54
74 Irma Mol CIOS 2 455 0:30:07 0:30:02
75 Wendy Alssema Goes 495 0:30:16 0:30:13
76 Marlies Lampert Zoutelande 584 0:30:17 0:30:01
77 Annemarie Temmerman goesbewegen.nl 472 0:30:18 0:29:57
78 Loïs van  Beijnum goesbewegen.nl 475 0:30:19 0:29:58
79 Alies de Meij Ovezande 596 0:30:21 0:30:09
80 Jacolien Steijn Hoedekenskerke 647 0:30:22 0:30:10
81 Wendy Rijk ‘s-Heer Hendrikskinderen 626 0:30:22 0:30:05
82 Judi Allemekinders Heinkenszand 494 0:30:22 0:30:23
83 Emma de Koeijer Yerseke 320 0:30:23 0:30:24
84 Neeltje van Gerven Kibeo Kantoor 2 490 0:30:26 0:30:08
85 Mirelle van den  Bergh Hulst 178 0:30:29 0:30:20
86 Dana van de  Waart ‘s-Heerenhoek 683 0:30:30 0:30:14
87 Bianca Jongerius ZLM verzekeringen 2 459 0:30:31 0:30:14
88 Ineke Harinck ZLM verzekeringen 1 467 0:30:31 0:30:24
89 Sharon Minnaard Yerseke 600 0:30:34 0:30:18
90 Sabine van ’t Westende Oost-Souburg 690 0:30:38 0:30:21
91 Mieke Verheul Kibeo Kantoor 1 479 0:30:49 0:30:32
92 Moniek van Goeije Vlissingen 544 0:30:52 0:30:45
93 Jessica Maas ZLM verzekeringen 2 457 0:30:56 0:30:44
94 Evy de Munck Kruiningen 606 0:31:01 0:30:54
95 Pauline Todd Oostburg 658 0:31:04 0:31:05
96 Astrid Geeratz CIOS 3 454 0:31:06 0:31:01
97 Maaike Ottenhof goesbewegen.nl 473 0:31:08 0:30:47
98 Lenneke Strijd goesbewegen.nl 474 0:31:08 0:30:47
99 Milou van de  Walle Terhole 686 0:31:08 0:31:09
100 Debbie van den Boom Goes 518 0:31:09 0:31:10
101 Judith Kimmel Goes 572 0:31:11 0:31:09
102 Natasja Buurstede St. Willebrord 524 0:31:13 0:31:05
103 Marit Kopmels Heinkenszand 577 0:31:18 0:31:15
104 Iris Hammer Goes 551 0:31:19 0:30:59
105 Corinne Meier Middelburg 595 0:31:22 0:31:14
106 Annelies Israël Hoogerheide 564 0:31:27 0:31:28
107 Florence de Broekert Goes 338 0:31:31 0:31:21
108 Joyce de Blok Vlissingen 514 0:31:35 0:31:31
109 Sofie de  Winter ZLM verzekeringen 1 466 0:31:37 0:31:20
110 sjallina van der have Zierikzee 553 0:31:39 0:31:13
111 Monica de Munck Kruiningen 607 0:31:43 0:31:36
112 Joyce de Visser Zoutelande 675 0:31:50 0:31:38
113 Marcelien Prins CIOS 1 453 0:31:53 0:31:48
114 Ilse van Maris Kapelle 594 0:31:57 0:31:34
115 Nadine Grootveld-Rijk Goes 545 0:31:57 0:31:36
116 Astrid Bonkes Middelharnis 517 0:31:59 0:31:43
117 Jet Stoutjesdijk Middelharnis 649 0:31:59 0:31:43
118 Eunice van den  Berg Kerkwerve 511 0:31:59 0:31:34
119 Manon van Rossum Oost-Souburg 630 0:32:05 0:31:57
120 yvonne de wijze Oost-Souburg 695 0:32:06 0:31:57
121 Angelique Goverde ZLM verzekeringen 2 458 0:32:17 0:32:04
122 Monique de Kraker Kapelle 579 0:32:21 0:32:13
123 Carolien de Rijcke Middelburg 625 0:32:22 0:32:14
124 Leanne Dirksen Kibeo Kantoor 2 478 0:32:37 0:32:30
125 Anita Peeters ZLM verzekeringen 3 461 0:32:52 0:32:44
126 Jolanda Hehakaya Middelburg 555 0:32:53 0:32:43
127 Majo de Bruijn Kortgene 523 0:32:55 0:32:35
128 Monique van Oosten Heinkenszand 615 0:33:02 0:32:48
129 Talitha Clausing Kloetinge 527 0:33:03 0:32:44
130 Heleen Westerveld Wageningen 691 0:33:13 0:32:54
131 Jannie De Bel Yerseke 509 0:33:13 0:33:06
132 Ingrid de Pan   319 0:33:20 0:32:55
133 Anita Schouten Goes 635 0:33:24 0:33:25
134 Kitty de Vos Goes 678 0:33:25 0:33:16
135 Judith Schrijver Wolphaartsdijk 637 0:33:26 0:33:19
136 Linda Castel Oost-Souburg 526 0:33:27 0:33:20
137 Mijke Tahapary Goes 653 0:33:28 0:33:09
138 Danielle Van den Houten Goes 560 0:33:28 0:33:09
139 Marieke Murre Heinkenszand 608 0:33:28 0:33:13
140 Gabrielle Broer Goes 305 0:33:29 0:33:11
141 Romy Paauwe Goes 618 0:33:34 0:33:21
142 Femke Tamminga Goes 333 0:33:36 0:33:23
143 Jeannine Tuijl Kibeo Barendrecht 477 0:33:38 0:33:20
144 Alice De Leeuw Goes 586 0:33:42 0:33:36
145 Femke Meintema Zierikzee 597 0:33:43 0:33:21
146 joke de leeuw wolphaartsdijk 585 0:33:46 0:33:47
147 Danielle Wagenaar Kloetinge 685 0:33:51 0:33:49
148 Maaike Hoogstrate Yerseke 559 0:33:52 0:33:37
149 Esther Van Ham Heinkenszand 549 0:33:53 0:33:41
150 Nathalie Hoogvliet Kibeo Barendrecht 476 0:34:02 0:33:40
151 Sue-Ellen Wirtz Kibeo Barendrecht 484 0:34:02 0:33:40
152 Miranda Oostdijk-Overman Kibeo Barendrecht 480 0:34:02 0:33:39
153 Suzanne Andreas-Hoogerwerf ‘s-Heer Hendrikskinderen 498 0:34:05 0:33:45
154 Cathelijne Hoogerwerf Goes 557 0:34:05 0:33:49
155 Marlous Mes Ritthem 598 0:34:12 0:33:54
156 Kim Verdult Hoogerheide 669 0:34:14 0:33:51
157 Paulien van ’t Westeinde ‘s-Heer Abtskerke 689 0:34:20 0:34:05
158 Daniëlle van Wanrooij ‘s-Gravenpolder 687 0:34:20 0:34:06
159 Melissa Mol Kapelle 603 0:34:25 0:34:15
160 Marie-Jose de wolff Terneuzen 697 0:34:25 0:34:22
161 Manon Visser Kapelle 674 0:34:25 0:34:16
162 Charlotte Schneider Goes 634 0:34:25 0:34:12
163 Marloes Van Veelen Goes 665 0:34:26 0:34:12
164 Inez Huisman Kapelle 562 0:34:28 0:34:09
165 Carolien meulenberg Wolphaartsdijk 599 0:34:46 0:34:42
166 Marjoleine Kramer ‘s-Gravenpolder 580 0:34:57 0:34:35
167 Ilse Tims Heteren 656 0:34:58 0:34:53
168 Emanuela Hermes Ovezande 47 0:35:03 0:34:58
169 Kimberley Dekker Willemstad 27 0:35:03 0:34:58
170 Ilse Van Dommelen Biggekerke 533 0:35:09 0:35:03
171 Heleen de Vlieger-Indigo Vlissingen 322 0:35:10 0:34:59
172 Helma Kwekkeboom Nieuw- en Sint Joostland 582 0:35:15 0:35:00
173 Dicky van Strien Kapelle 650 0:35:16 0:35:17
174 Angela Bauer Goes 506 0:35:16 0:35:05
175 Leen Cools Wemeldinge 529 0:35:16 0:35:08
176 Ellen Traas Kapelle 659 0:35:17 0:35:06
177 Ruth Schepers Goes 632 0:35:23 0:35:10
178 Carolein Hollestelle Middelburg 556 0:35:34 0:34:59
179 Annemarie Monster Zuidland 604 0:35:34 0:35:35
180 Margreet Van Liere Middelburg 663 0:35:35 0:35:00
181 Nathanja Schreuder Middelburg 636 0:35:37 0:35:26
182 Linda Hansen ‘s-Gravenpolder 552 0:35:48 0:35:25
183 Nicole Geuze Goes 543 0:35:52 0:35:32
184 Coby Hamelink Wilhelminadorp 550 0:35:52 0:35:33
185 Imke Van der  Werf Vlissingen 688 0:35:58 0:35:47
186 Simone Nije ‘s-Gravenpolder 612 0:36:11 0:35:49
187 Annelies Keijzer Melissant 570 0:36:24 0:36:00
188 Annelies van Dam   330 0:36:25 0:36:00
189 Brenda van Liere-Kroonen Kapelle 589 0:36:27 0:36:08
190 Natasja Peters Vlissingen 620 0:36:27 0:36:18
191 Bianca de Rijke Lewedorp 627 0:36:27 0:36:21
192 Barbars Schipper Kapelle 633 0:36:27 0:36:09
193 Marian van Overbeeke Kapelle 617 0:36:28 0:36:10
194 Annelies van Dienst Oud-Vossemeer 531 0:36:31 0:36:11
195 Els overbeeke Sint-Maartensdijk 616 0:36:38 0:36:34
196 leontien van houdt Sint-Maartensdijk 662 0:36:38 0:36:32
197 Heleen Fase Sint-Maartensdijk 534 0:36:38 0:36:33
198 Sandra de  Leeuw – Becht Wolphaartsdijk 587 0:36:40 0:36:18
199 Marlies Schuit Goes 639 0:36:47 0:36:31
200 Lilian van Strien Ritthem 651 0:36:51 0:36:36
201 Margo Nije ‘s-Gravenpolder 613 0:36:56 0:36:29
202 Diane Polderman ‘s-Gravenpolder 622 0:36:56 0:36:57
203 Marinka Fraanje-Koemans Lewedorp 539 0:37:17 0:37:16
204 Esther ter Beek Goes 507 0:37:22 0:37:09
205 Natasja Kwekkeboom-Berk Goes 583 0:37:22 0:37:09
206 Lidy Kuitems Kibeo Kuyperlaan Goes 487 0:37:52 0:37:28
207 Mariska Tazelaar Kamperland 654 0:37:53 0:37:46
208 Marian Jobse Kibeo Kuyperlaan Goes 482 0:37:56 0:37:34
209 Elly Brand Kibeo Kantoor 1 489 0:38:07 0:37:45
210 Larissa Nieuwehuize Yerseke 609 0:38:08 0:38:05
211 Michelle van der Gun Yerseke 547 0:38:08 0:38:06
212 Annemarie Lokers ‘s-Gravenpolder 592 0:38:17 0:37:53
213 Marcella Bakker Zierikzee 504 0:38:20 0:38:13
214 Natalie Du Pree Goes 623 0:38:21 0:38:11
215 Vanessa Amsing Antwerpen 496 0:38:24 0:38:20
216 Hilde Amsing Antwerpen 497 0:38:24 0:38:23
217 Olga van Gessel-Dekker Breda 542 0:38:45 0:38:36
218 Astrid Kramer-Dekker Hoek 581 0:38:45 0:38:36
219 Anja Van Cadsand Zaamslag 525 0:38:45 0:38:36
220 Sandra Vader Nieuw- en Sint Joosland 660 0:38:46 0:38:10
221 Hannie Tissink Kapelle 657 0:38:48 0:38:36
222 Jet de Klerk Middelburg 573 0:38:48 0:38:40
223 Esther Zuidhof ZLM verzekeringen 1 465 0:38:49 0:38:31
224 Femke Woltjer-Stouthamer Kibeo Kuyperlaan Goes 481 0:38:50 0:38:26
225 Maltie Ritoe Kapelle 629 0:39:47 0:39:23
226 Esther Van Sluijs-kole Kloetinge 643 0:39:48 0:39:24
227 Chantal Verhoeven ‘s-Gravenpolder 670 0:39:55 0:39:41
228 Brenda van den  Beemt Goes 508 0:39:55 0:39:35
229 Mariska Paauwe ‘s-Gravenpolder 619 0:40:08 0:39:55
230 Deborah van der Zanden Wemeldinge 698 0:40:24 0:40:05
231 Dewisri Krajenbrink Breda 578 0:41:27 0:41:02
232 Jessica de Kooning Lewedorp 576 0:41:27 0:41:02
233 Inge De Vos Goes 677 0:41:44 0:41:45
234 mellanie roks – vialle Rucphen 298 0:42:30 0:42:18
235 kelly vialle ‘s-Heer Hendrikskinderen 297 0:42:31 0:42:19
236 Naomi Priem ZLM verzekeringen 3 464 1:27:53 1:27:54
237 Danielle Lodiers CIOS 3 450 1:55:11 1:55:12
Plaats Naam Woonplaats Startnr Bruto tijd Netto tijd
1 Yvonne Moerland Yerseke 3 0:28:07 0:28:07
2 Renate De Reus Vlissingen 255 0:32:17 0:32:16
3 Annemieke Hannewijk Heinkenszand 210 0:34:20 0:34:18
4 Tianda Donker Curtius Schoondijke 196 0:34:50 0:34:47
5 Marian Steenblok Heinkenszand 267 0:34:56 0:34:55
6 Stefanie de Krijger Goes 226 0:37:09 0:37:06
7 Ellie Spaans Goes 265 0:38:48 0:38:45
8 Kim Barentsen Oost-Souburg 175 0:39:29 0:39:14
9 Saskia Rooze Kapelle 259 0:39:50 0:39:40
10 Lian Rijk Kloetinge 256 0:39:53 0:39:39
11 Elze Dijkstra Middelburg 195 0:40:01 0:39:46
12 yvonne griep Hansweert 208 0:40:02 0:39:50
13 Elvira Hoogstrate Goes 214 0:40:14 0:40:11
14 Illja van Rijswijk Veghel 258 0:40:20 0:40:14
15 Ann Fiers Goes 202 0:40:25 0:40:19
16 Ingrid Geene Kerkrade 205 0:41:21 0:41:12
17 Sabina Capello Goes 187 0:41:23 0:41:15
18 Jolanda Peyron ‘s-Hertogenbosch 251 0:41:24 0:41:23
19 Marès Wirtz Wemeldinge 278 0:41:26 0:41:09
20 Bianca Morauw Ovezande 239 0:41:28 0:41:17
21 Ria Herkelman Steenbergen 213 0:41:28 0:41:12
22 Ivette Paauwe Rotterdam 249 0:41:42 0:41:31
23 Kyung Mentink Rotterdam 235 0:41:42 0:41:31
24 Ingrid Jones Terneuzen 219 0:41:43 0:41:23
25 Judith Boonman Kwadendamme 181 0:41:43 0:41:32
26 Lisette Potter ‘s-Heer Hendrikskinderen 253 0:41:47 0:41:39
27 Judith Nagtegaal Heinkenszand 241 0:41:47 0:41:28
28 Nicky de Nijs Heinkenszand 245 0:41:47 0:41:48
29 Bianca van Maldegem ‘s-Heerenhoek 231 0:41:48 0:41:34
30 Agaath Snoep ‘s-Heer Arendskerke 264 0:41:51 0:41:42
31 Sanne Gudde Zierikzee 209 0:42:01 0:41:49
32 Esmee Kloosterman Scharendijke 220 0:42:01 0:41:49
33 Mandy van de Watering Bergen op Zoom 277 0:42:04 0:41:39
34 Fleur Nees Goes 242 0:42:15 0:42:07
35 Ria Fredriks ‘s-Heerenhoek 203 0:42:15 0:42:14
36 Roos Westerweel Kattendijke 336 0:42:17 0:42:01
37 Marijke de Feijter Goes 201 0:42:17 0:42:14
38 Corina Mackloet Goes 230 0:42:37 0:42:28
39 wendy van der vliet heinkenszand 275 0:42:41 0:42:32
40 Diana Beije Kapelle 177 0:42:42 0:42:29
41 Ilja Hussaarts Heerle 217 0:42:50 0:42:36
42 Mientje Drost ‘s-Heer Arendskerke 197 0:42:58 0:42:49
43 Hennie Van der Blom Goes 180 0:43:08 0:42:49
44 Yvonne Houweling Goes 216 0:43:14 0:42:56
45 Maxime Bom Amsterdam 341 0:43:15 0:42:57
46 Wilma Eversdijk Kapelle 284 0:43:16 0:43:07
47 Monique Walhout Lewedorp 276 0:43:20 0:43:09
48 rita kok Heinkenszand 221 0:43:26 0:43:16
49 esther dierkx Goes 194 0:43:30 0:43:30
50 Evita Vermeulen Goes 274 0:43:30 0:43:12
51 Lian Zorge Zierikee 280 0:43:32 0:43:05
52 Karin Staal Dordrecht 266 0:43:41 0:43:21
53 Rianne Kok Wemeldinge 323 0:43:48 0:43:26
54 Erika Molenaar Koudekerke 324 0:43:52 0:43:31
55 Angela Dees ‘s-Gravenpolder 191 0:43:58 0:43:46
56 Veroni Meijer Middelburg 232 0:44:08 0:44:05
57 Eva Verlinde Zaamslag 273 0:44:27 0:44:10
58 Esther Tuns Terneuzen 271 0:44:28 0:44:11
59 Tamara van Leeuwen Nieuwdorp 228 0:44:31 0:44:25
60 Sara Meijs Goes 234 0:44:59 0:44:41
61 Wilma van der Slik Sommelsdijk 262 0:45:31 0:45:19
62 Francis Olthoff Rilland 248 0:46:02 0:45:50
63 Dien De Hoop Goes 215 0:46:02 0:45:50
64 Alice Duijnhouwer-Talkami Goes 198 0:46:14 0:46:03
65 Jorine Beenhakker Goes 176 0:46:18 0:45:58
66 alycha korstanje Yerseke 222 0:46:25 0:46:01
67 Lysanne Murre Vlissingen 240 0:46:26 0:46:11
68 Maritha Dieleman Spui 192 0:46:34 0:46:28
69 Jorien Buijs Vlissingen 186 0:46:48 0:46:39
70 Marcellina van der Molen Vlissingen 237 0:46:48 0:46:38
71 Marijn Gerretsen Vlissingen 206 0:46:48 0:46:39
72 Sarike van Es Terneuzen 200 0:46:50 0:46:43
73 Anoeska van den Noort Goes 247 0:46:55 0:46:36
74 Marlies Langeveld Kloetinge 227 0:47:35 0:47:14
75 Angélique van Dalen Goes 188 0:47:40 0:47:29
76 Nikki Hollestelle Rotterdam 282 0:48:11 0:47:47
77 Lotte van Gastel Bergen op Zoom 204 0:48:14 0:47:51
78 Kim van den Broeke Wolphaartsdijk 184 0:48:14 0:47:50
79 Madelief van Eekelen Bergen op Zoom 199 0:48:39 0:48:15
80 Ilse Dierckx Steenbergen 193 0:48:46 0:48:30
81 Marjolein Ras Nieuw-Vossemeer 254 0:48:46 0:48:29
82 Monique Hazel Goes 211 0:49:24 0:49:12
83 Chantal Rijk Kloetinge 257 0:49:52 0:49:53
84 Jasmijn Nees Goes 243 0:50:41 0:50:33
85 Linda Verkaart Zierikzee 272 0:51:03 0:50:40
86 Evy Snoek Bergen op Zoom 263 0:51:13 0:50:49
87 Dominique van Tilborg Bergen op Zoom 269 0:51:13 0:50:48
88 Patricia van Damme Biervliet 189 0:51:31 0:51:27
89 Manon Wolff Goes 279 0:51:45 0:51:27
90 Daphne van der Touw Putte 270 0:55:17 0:55:01
91 Joyce Becker Sommelsdijk 172 0:57:15 0:56:56
92 Jacqueline Boonman Tilburg 182 0:57:52 0:57:32
93 Tanita Schuit Colijnsplaat 261 0:58:05 0:53:12
94 Amanda Lindenberg Kruiningen 229 0:58:50 0:58:51
95 Paula Albertema Halsteren 174 0:58:53 0:58:36
Plaats Naam Woonplaats Startnr Bruto tijd Netto tijd
1 Carolien van de  Kreeke Serooskerke 1 0:39:30 0:39:30
2 Mirthe Overkamp Vlissingen 2 0:40:43 0:40:43
3 Baukje Doedee Driewegen 31 0:42:08 0:42:08
4 Fréderiek Westerweel Goes 163 0:42:17 0:42:01
5 Linda de Groot ‘s-Heerenhoek 42 0:45:26 0:45:27
6 Maartje Kastelein Vlissingen 64 0:46:53 0:46:53
7 Bianca Steijn Kwadendamme 138 0:47:30 0:47:25
8 Elise Stroo Kruiningen 140 0:47:52 0:47:51
9 Stephanie Vermeulen Vlisingen 153 0:48:14 0:48:14
10 Marlies De Jong Kapelle 58 0:48:19 0:48:17
11 Corry De Schacht Oost-Souburg 125 0:49:31 0:49:21
12 Ilse kraak Goes 76 0:49:39 0:49:38
13 Ilona Dieleman Nieuwvliet 29 0:49:59 0:49:51
14 Wendy van de Velde Oostburg 145 0:49:59 0:50:00
15 Karin van Noorden Vlissingen 104 0:50:01 0:50:02
16 Anne Remijnse Kapelle 120 0:50:34 0:50:34
17 Kornelia Hamelink Wemeldinge 45 0:51:02 0:50:41
18 Rosette Verkaart Vlissingen 150 0:51:03 0:50:58
19 jacuequeline maas Zuidzande 86 0:51:15 0:51:06
20 Evelien Capello ‘s-Heerenhoek 24 0:51:31 0:51:29
21 Anita Boogert Krabbendijke 16 0:51:47 0:51:42
22 Eveline Verhelst-Crämers Terneuzen 149 0:51:49 0:51:41
23 Agnes Filius Goes 35 0:52:00 0:52:00
24 Josa Van der  Vliet Terneuzen 6 0:52:00 0:51:56
25 Misâ Lekoska Wolphaartsdijk 81 0:52:13 0:52:00
26 Eva Van  Hoek Middelburg 48 0:52:19 0:52:13
27 Marije Besuijen Middelburg 10 0:52:20 0:52:16
28 Wendy Van de Griek Kruiningen 39 0:52:23 0:52:08
29 Henrike Blokpoel-Leendertse Oost-Souburg 109 0:52:28 0:52:26
30 Natascha Wisse Middelburg 168 0:52:35 0:52:24
31 Jacquelien Smit Heinkenszand 134 0:52:51 0:52:48
32 Wendy Wijnstra Kapelle 165 0:53:00 0:52:57
33 Jacqueline Baas-Jasperse Oost-Souburg 9 0:53:02 0:52:46
34 Joke Janse ‘s-Heer Arendskerke 56 0:53:41 0:53:41
35 Kim De Hart Goes 77 0:53:53 0:53:40
36 Evi Foubert Vlissingen 283 0:54:06 0:54:02
37 Maartje Menheere Ovezande 94 0:54:22 0:54:16
38 Lena Kleingeld Vlissingen 67 0:54:28 0:54:26
39 Ineke Tempelaar Vlissingen 141 0:54:30 0:54:31
40 Jolanda Groenen Valkenswaard 40 0:54:31 0:54:26
41 Janneke Verschuure Kruiningen 156 0:54:35 0:54:28
42 Marjolein Stoutjesdijk Sint Maartensdijk 281 0:54:40 0:54:41
43 Vivian Kloet Zierikzee 69 0:54:40 0:54:39
44 Bianca Verschuur Goes 155 0:54:47 0:54:38
45 Annelien Bij de Vaate Serooskerke 11 0:54:52 0:54:49
46 Monika Mizera Borssele 97 0:54:52 0:54:36
47 Chantal Van de  Guchte Renesse 44 0:54:59 0:54:49
48 Imelda De  Poorter Terneuzen 116 0:55:07 0:55:08
49 Madeline Buining Kapelle 23 0:55:14 0:55:02
50 Lisette de Haas Middelburg 26 0:55:17 0:55:17
51 Iris Meijer Amsterdam 92 0:55:17 0:55:18
52 Maritza Wandel – op ‘ t Hof Renesse 161 0:55:19 0:55:10
53 Levitah Numeijer Middelburg 108 0:55:20 0:54:59
54 Annemiek de Die Terneuzen 28 0:55:20 0:55:06
55 Jolanda Markx Oost-Souburg 88 0:55:23 0:55:24
56 Karin Vader Nieuwdorp 144 0:55:29 0:55:15
57 Vanessa Koomen – van den Broek Kapelle 71 0:55:32 0:55:26
58 Jessica Vooys Goes 159 0:55:39 0:55:30
59 Emmy van Caspel Vlissingen 25 0:55:41 0:55:36
60 Jeannet Sarelse Sommelsdijk 124 0:55:44 0:55:31
61 Chantal Schilperoordt Zaamslag 127 0:55:45 0:55:46
62 Rosan Boonman Goes 17 0:55:54 0:55:40
63 Hilde Meulenberg ‘s-Heer Abtskerke 96 0:55:54 0:55:40
64 Ilse van Daele Arnemuiden 318 0:56:01 0:55:59
65 Gisela Nijsse-Meertens Oud-Sabbinge 103 0:56:17 0:55:59
66 Janneke Wiskerke Goes 167 0:56:23 0:56:22
67 lia verhage Lewedorp 148 0:56:31 0:56:20
68 Marleen Leemans Rotterdam 80 0:56:38 0:56:34
69 Daniëlle van der  Jagt Yerseke 55 0:56:39 0:56:34
70 Marlou Eckhardt Wemeldinge 33 0:56:39 0:56:36
71 Danielle van de Ven Middelburg 147 0:56:41 0:56:31
72 Angeliqe Van der Post Heinkenszand 118 0:56:50 0:56:51
73 Marieke Jooss Goes 60 0:56:51 0:56:39
74 Monique Lindenberg Middelburg 84 0:56:57 0:56:53
75 Emmy Nagelhout Wilhelminadorp 99 0:56:57 0:56:44
76 Soekie van Zundert Roosendaal 328 0:56:59 0:56:47
77 Arianne Dutman Vlissingen 32 0:57:03 0:57:04
78 Hannah van Iwaarden Terneuzen 54 0:57:06 0:56:41
79 Lianne Goense Ovezande 38 0:57:08 0:56:49
80 Christel de Block Hulst 13 0:57:17 0:57:14
81 Noleen Schraa Vlissingen 130 0:57:24 0:57:02
82 Tatiana Netsere Vlissingen 101 0:57:24 0:57:02
83 Miranda Vette Terneuzen 158 0:57:29 0:57:21
84 Marjolein Mol Kapelle 98 0:57:30 0:57:19
85 Rineke Groenleer Oud Gastel 41 0:57:35 0:57:31
86 Marianne Karman Wemeldinge 63 0:57:42 0:57:26
87 Ingrid van de  Waart `s-Heerenhoek 160 0:57:43 0:57:27
88 Annemieke Rijnberg Zuidzande 122 0:57:45 0:57:38
89 Marieke Nelis Wolphaartsdijk 100 0:57:48 0:57:31
90 Janine de Witte Serooskerke 169 0:58:07 0:58:00
91 Lenie van Kleven Vlissingen 68 0:58:19 0:58:20
92 Ilse Schoe Heinkenszand 128 0:58:24 0:58:10
93 Janneke Appel Sommelsdijk 7 0:58:30 0:58:17
94 Jolanda Kolijn Oost-Souburg 70 0:58:31 0:58:21
95 Ingrid Rijk Goes 121 0:58:37 0:58:35
96 Margriet Sandee-Weezepoel Goes 236 0:58:39 0:58:40
97 Daniëlle Scheele Nieuw- en Sint Joosland 126 0:58:42 0:58:37
98 Natasja Breijer Serooskerke 20 0:58:42 0:58:35
99 Claire Schouten Breda 129 0:59:17 0:59:18
100 Karin Pauw Terneuzen 115 0:59:30 0:59:20
101 Sabine Lockefeir Goes 85 0:59:30 0:59:16
102 Jacqueline de Bondt Goes 14 0:59:34 0:59:24
103 Michelle Ngo Middelburg 102 1:00:00 0:59:43
104 Michèlle Kebapci-de Bruijn Vrouwenpolder 65 1:00:03 0:59:51
105 Helen Grootjans Wolphaartsdijk 43 1:00:03 1:00:04
106 Patty Franse Kwadendamme 36 1:00:09 1:00:02
107 Rachelle Sonke Wemeldinge 135 1:00:09 1:00:03
108 Marianne K Koster Borssele 72 1:00:29 1:00:08
109 Carina Braakman-Koster Middelburg 19 1:00:45 1:00:25
110 Ilona Vermue ‘s-Heerenhoek 154 1:00:51 1:00:35
111 Karien de Meij Ovezande 91 1:00:51 1:00:33
112 sheila baars Axel 8 1:01:16 1:00:54
113 Jacqueline Meijers Hoedekenskerke 93 1:01:21 1:01:20
114 Marion Van den Boogaard Goes 15 1:01:24 1:01:16
115 Athy Thijen ‘s-Heer Abtskerke 142 1:01:35 1:01:12
116 Pauline Zadeits Middelburg 170 1:01:40 1:01:35
117 Susanne Roose Middelburg 123 1:01:41 1:01:33
118 Anja Vermeer Axel 151 1:02:13 1:01:59
119 Roxanne van Iwaarden Stavenisse 53 1:02:24 1:02:05
120 Corien van Eekelen ‘s-Heer Hendrikskinderen 34 1:02:26 1:02:27
121 Malty Mahabir Goes 87 1:02:38 1:02:13
122 Melissa Poppe Grijpskerke 117 1:02:38 1:02:13
123 Alies Huissoon Kortgene 51 1:02:38 1:02:27
124 Corine Geerse Grijpskerke 37 1:02:38 1:02:13
125 Zoë de Wilde Sluiskil 166 1:02:46 1:02:30
126 Debbie Pauw Terneuzen 114 1:03:07 1:02:58
127 Janine Lamper Yerseke 78 1:03:09 1:02:54
128 Era Panggabean Heinkenszand 113 1:03:14 1:02:51
129 Alexandra de Jonge Kapelle 59 1:03:26 1:03:08
130 Corrie Steijn Hoedekenskerke 137 1:03:45 1:03:29
131 Mia Weststrate Zierikzee 164 1:03:52 1:03:28
132 Carolien Boonman wolphaartsdijk 18 1:04:03 1:03:40
133 Lianne Zuijdweg Goes 171 1:04:05 1:04:06
134 Carin Koster Terneuzen 73 1:04:47 1:04:34
135 Jolanda Heij Sommelsdijk 46 1:04:59 1:05:00
136 Marlies Le conte Wilhelminadorp 79 1:05:00 1:04:34
137 Angela Brusket Goes 22 1:05:05 1:04:45
138 Judith Menheere Ovezande 95 1:05:13 1:04:54
139 Ivon de Pagter Oost-Souburg 112 1:05:22 1:05:09
140 Kyrlian Kailuhu Breda 61 1:06:26 1:06:25
141 Lea Kesselaar Kapelle 66 1:06:28 1:06:05
142 Sandra Steutel Wolphaartsdijk 139 1:06:36 1:06:26
143 Saskia Bruel Zierikzee 21 1:07:14 1:06:50
144 Iris Nouwens Dirksland 107 1:07:19 1:07:04
145 Jojanneke Schuurman Goes 131 1:07:55 1:07:53
146 Wendy Peetermans Goes 250 1:07:58 1:07:40
147 Diana Koopman Krabbendijke 5 1:08:08 1:08:00
148 Eliane Rombout Breda 327 1:09:13 1:09:12
149 Therese de Leeuw ‘s-Heer Hendrikskinderen 326 1:09:39 1:09:28
150 Veronique Kot Goes 74 1:09:56 1:09:36
151 Ylja van Iwaarden Goes 52 1:09:56 1:09:36
152 Arina Kloet Scharendijke 329 1:10:08 1:09:46
153 Petra Vermeulen Sommelsdijk 152 1:10:52 1:10:27
154 Marjolein Van Noort Zoutelande 105 1:13:21 1:12:59
155 Annemiek van Noort Koudekerke 106 1:13:21 1:12:59
156 Rozemarijn de Blaaij Goes 12 1:14:53 1:14:31
Plaats Team Tijd
1 CIOS 1 01:16:25
2 Kibeo Kantoor 1 01:25:38
3 CIOS 2 01:28:47
4 Indigo 01:29:12
5 ZLM verzekeringen 1 01:30:29
6 goesbewegen.nl 01:30:40
7 Kibeo Kantoor 2 01:31:37
8 ZLM verzekeringen 3 01:31:43
9 ZLM verzekeringen 2 01:33:00
10 Kibeo Barendrecht 01:40:38
11 Kibeo Kuyperlaan Goes 01:53:26

Winnaars 2016

Er stond een sterk veld aan de start van de 10km editie 2016. Daarbij was ook drievoudig winnares Laurey van de Berge. De winst ging uiteindelijk naar Amy van den Broek uit Breda in 38.16 gevolgd door de Zeeuwse dames Anjolie Engels (38.26) en Marianne de Kok (38.30). Laurey, nog niet in helemaal in de vorm van de voorgaande edities, eindigde als 4e in 39.59 gevolgd door Paola van Gilst (van hoofdsponsor Runnersworld Goes) in 42.54

Uitslag 2016

Place Name Born Club/City/Country Bib no Gross result
1. Roos  Lukasse 2010 Goes 587 4:08
2. Mattengeh Kromah   Goes 243 4:09
3. Amber  Wiskerke 2009 ‘S-Gravenpolder 614 4:18
4. Sam Bertels   Colijnsplaat 244 4:23
5. Jet  Geelhoed 2010 Nieuwdorp 566 4:39
6. Florès Kors   Goes 238 4:42
7. Gift   Swart 2010 Goes 605 4:55
8. Elin  Wandel 2011 Renesse 612 4:55
9. Sanne de Kuijper 2011 Middelburg 581 5:01
10. Elisa  Mierop 2010 Scharendijke 592 5:02
11. Bodil van  Gent 2011 Heinkenszand 568 5:40
Place Name Born Club/City/Country Bib no Gross result
1. Dana ter Haar 2004 Middelburg 572 4:46
2. Yara  Karelse 2006 Heinkenszand 575 4:50
3. Shanaya Esther Schollaert 2000 Blankenberge 234 4:52
4. Kassandra El Baccouche 2005 Goes 551 5:06
5. Marit  Simonse 2006 Goes 603 5:11
6. Lisa de Jonge   Ovezande 242 5:13
7. zoë  Luijk 2006 Kapelle 584 5:14
8. Eva van Antwerpen   Ovezande 241 5:15
9. Isa  Prevost 2006 Heinkenszand 598 5:21
10. Britt van der Maas 2006 Oosterland 588 5:23
11. Isabelle  Manten 2004 ‘S-Gravenpolder 589 5:24
12. Fleur  Lukasse 2008 Goes 586 5:38
13. Isabel  van  Otzel 2006 Oosterland 597 5:41
14. Anouk  Boonman 2006 Nieuwdorp 555 5:44
15. Femke Van Sluijs 2005 Kloetinge 604 5:44
16. sofie  Hokke 2004 S Heer Arendskerke 573 5:46
17. Amy de Bruine 2006 Heinkenszand 559 5:46
18. Elise  Mol 2008 S-Heer Abtskerke 593 5:47
19. Anniek  Jansen 2004 ‘S-Heer Arendskerke 574 5:50
20. Nikki Tolhoek   ‘S-Heer Arendskerke 249 5:50
21. Yara  Burg 2004 ‘S-Heer Arendskerke 563 5:50
22. Isis  Kreukniet 2008 Goes 579 5:57
23. Faye  Adriaensen 2006 Vlissingen 550 5:58
24. Senna de  Blok 2006 Vlissingen 553 5:59
25. Elise Smallegange 2000 Heinkenszand 233 6:00
26. marith  Koole 2008 Wolphaartsdijk 577 6:02
27. Jasmijn  Goedhart 2006 Goes 570 6:02
28. Noëlle Franse   ‘S Heer Hendrikskinderen 239 6:03
29. Juliët de Feijter   ‘S-Heer Arendskerke 236 6:03
30. Jasmijn van Oosten 2006 Goes 596 6:04
31. Milou  Boerman 2008 Middelharnis 554 6:06
32. Anne  Blaak 2006 Goes 552 6:08
33. Clarinda  Kolijn 2006 Oost-Souburg 576 6:09
34. Liza  Neumann 2006 Oost-Souburg 594 6:09
35. Mirthe  Bruijnes 2009 Goes 557 6:12
36. Liselotte  Manten 2006 ‘S-Gravenpolder 590 6:18
37. Tessa van Dieren 2008 Wilhelminadorp 564 6:24
38. Nikki   Bruins 2006 Goes 561 6:26
39. Lotte van Noorden 2007 Vlissingen 595 6:26
40. Jade De Lange 2008 Goes 583 6:28
41. isa  Vermeulen 2007 Goes 607 6:29
42. TESS VAN Luijk 2007 Kapelle 585 6:37
43. Amy  Willemse 2005 Kapelle 613 6:37
44. Iris de Kuijper 2007 Middelburg 580 6:39
45. Maria  Verwilligen 2004 Heinkenszand 608 6:40
46. Marit de Vrieze 2006 Serooskerke Schouwen 611 6:43
47. fleur  Provoost 2008 Vlissingen 599 6:43
48. Zoë  Lagrand 2009 Vlissingen 582 6:45
49. Isa  Goedhart 2006 Goes 569 6:46
50. Joni  Buise 2009 Goes 562 6:48
51. Esmee Smallegange 2000 Heinkenszand 232 6:48
52. Miracle  Swart 2006 Goes 606 6:50
53. Eva van der Scheer 2004 ‘S-Heer Arendskerke 600 6:51
54. Senna  Meulmeester 2009 Arnemuiden 591 7:06
55. Fien  Geelhoed 2008 Nieuwdorp 567 7:08
56. Tess Bustraan   Goes 240 7:09
57. Fay van Vredegem 2006 Wolphaartsdijk 610 7:12
58. emilie  Wolbers 2008 Goes 615 7:28
59. Eliane  Koopman 2006 Krabbendijke 578 7:28
60. Veerle  Bruijnes 2007 Goes 558 7:31
61. Jennifer de Bruine 2008 Heinkenszand 560 7:33
62. Jannah  Fernandez Glansbeek 2006 Breda 565 7:34
63. Evy  Schipper 2008 Breda 602 7:35
64. Floortje  Schipper 2006 Breda 601 7:41
65. Kirsten van den Broeke 2009 Wolphaartsdijk 556 7:51
66. Benthe Ossewaarde 1984 Goes 498 7:52
67. Tessel  Greeff 2008 Goes 571 9:11
Place Name Born Club/City/Country Bib no Net result Gross result
1. Mirthe  Overkamp 1994 Middelburg 413 20:50 20:51
2. Myrthe  Faro 1988 Breskens 308 21:36 21:38
3. Veerle  Smits 2002 Kloetinge 444 21:49 21:49
4. Natalie  Sinke 1974 Vlissingen 439 21:56 21:56
5. Paula van de Guchte 1987 Rotterdam 319 23:25 23:33
6. Wanda  Sloos 1980 Utrecht 443 23:34 23:34
7. Shanice Harmon   Middelburg 245 23:43 23:47
8. Paméla  Nieuwenhuize 1986 Yerseke 399 23:46 23:49
9. Kasandra El Bacouche 2005 Goes 500 25:04 25:09
10. Joyce Van Kruiselbergen 1989 Vlissingen 362 25:16 25:16
11. Anita  Boogert 1970 Krabbendijke 278 25:06 25:29
12. Janneke van der Linde 1953 Klaassen Notarissen 503 25:43 25:44
13. Annemieke de Looff 1953 Kibeo Kamperland 2 541 26:13 26:15
14. Anouk Filius   Heinkenszand 499 26:14 26:17
15. Caroline  Van De Lagemaat 1983 Goes 457 26:14 26:17
16. Maud  Pellaers 2002 Nisse 419 26:30 26:30
17. Roxanne  Machielse 1953 Café de pompe 520 26:12 26:37
18. Sandra  Kluwen Appeldoorn 1973 Goes 354 26:30 26:38
19. Anita  Meulenbroeks 1953 Indigo 525 26:30 26:46
20. Iris  Pleijte 1983 Biggekerke 420 26:41 26:49
21. Esmee van  Drielen 1999 Scharendijke 304 27:03 27:03
22. Evelyn  Goetheer 1953 Goesies 530 26:50 27:10
23. hanna de Visser 2002 Heinkenszand 472 27:42 27:45
24. Marleen van  Sighem 1977 Klaassen Notarissen 501 27:49 27:52
25. Kim de Hart 1977 Goes 322 27:34 27:53
26. Shea-lynn  Croes 1953 Café de pompe 518 27:32 27:57
27. Jolien  Schrijver 1980 Goes 437 27:52 27:59
28. Femke  Besselink 1953 Indigo 522 27:42 27:59
29. Yolanda van de Hekke 1953 Kibeo Centraal kantoor 534 27:59 28:04
30. Niki Van Goudswaard 1991 Goes 316 28:04 28:08
31. Jacqueline  Riemens 1953 Klaassen Notarissen 502 28:07 28:10
32. Gerda  Steegmans 1953 Klaassen Notarissen 504 28:11 28:14
33. Jet  Oostrom 1979 Kapelle 410 27:59 28:16
34. Loes  Oostrom 1981 Kapelle 409 27:59 28:16
35. Ilja  Hussaarts 1974 Steenbergen 336 28:08 28:22
36. Anne de Jong 1993 Goes 344 28:16 28:24
37. Anouk  Priem 1994 Heinkenszand 421 28:20 28:24
38. Elise  Stroo 1986 Kruiningen 454 28:31 28:31
39. Diana  Beije 1953 Roompot Vakanties 3 510 28:26 28:31
40. Rosita  Neijts 1978 Wemeldinge 395 28:37 28:37
41. Nicole  Volwerk-Penne 1988 Kapelle 473 28:35 28:38
42. Anouk van Meer 1953 Indigo 523 28:30 28:44
43. E.S. De Keijzer 1989 Kapelle 349 28:43 28:47
44. willemien  Vette 1988 Nisse 216 28:44 28:47
45. Ursula  Wijs 1976 Goes 488 28:42 28:47
46. Jopke van der Borgt 1990 Goes 279 28:25 28:48
47. Carmen  Lievense 2003 Middelburg 370 28:44 28:53
48. Marie  Helle 1992 Middelburg 325 28:49 28:54
49. Inge van Rest 1963 Achtmaal 426 28:43 28:54
50. Ellen de Jonge 1962 Kattendijke 346 28:43 28:55
51. Mariël van der Meer 1996 Kapelle 377 28:42 28:59
52. ROSANNA  Nagtegaal 1990 Utrecht 393 29:01 29:05
53. Tamara  Jacobusse 1980 Wolphaartsdijk 340 28:56 29:06
54. Jet  Müskens 1995 Wolphaartsdijk 392 28:56 29:06
55. jolanda de Hoogesteger 1984 Yerseke 331 28:58 29:08
56. lian  Zorge 1970 Zierikzee 494 28:59 29:11
57. Saadia   Souhail 1968 Schore 449 29:05 29:17
58. Margriet de Jong 1968 Kortgene 343 29:11 29:18
59. marjolein  Meijaard 1989 Goes 380 29:15 29:18
60. Mireille  Meijers 1988 Middelburg 383 29:11 29:19
61. Carina  Braakman-Koster 1985 Middelburg 283 29:11 29:19
62. Isabelle  Sprengers 2002 Wolphaartsdijk 450 29:06 29:20
63. Esther  Esther Allemekinders 1953 ZLM verzekeringen 516 29:11 29:20
64. Chantal  Davidse 1953 Centrum voor Jeugd en Gezin 1 544 29:13 29:34
65. Eveline  Roskam 1953 Centrum voor Jeugd en Gezin 1 546 29:13 29:34
66. Lois van Beijnum 1953 Centrum voor Jeugd en Gezin 1 545 29:15 29:34
67. Elly  Brand 1953 Kibeo Centraal kantoor 535 29:39 29:39
68. Nicolle  Bierens 1953 ZLM verzekeringen 517 29:33 29:40
69. Vera  Clement 1972 Kibeo Kamperland 1 539 29:31 29:41
70. Carla  Wisse 1953 Kibeo Kamperland 1 537 29:32 29:41
71. Nydia  Marcusse 1953 Kibeo Kamperland 1 538 29:32 29:42
72. SILVIA DE Vos 1986 Kloetinge 475 29:38 29:45
73. Jacolien   Kuin 1988 Bergen Op Zoom 363 29:22 29:47
74. Elaine   Remijn 1983 Kloetinge 425 29:50 29:53
75. Denise  Hoeder 1992 Goes 329 29:40 30:02
76. Chantal  Rijk 1966 Kloetinge 429 29:39 30:02
77. Lian  Rijk 1963 Kloetinge 430 29:39 30:03
78. Conny  Breen – Bestman 1971 Middelharnis 289 29:45 30:04
79. Lenneke   Strijd 1953 Goesies 531 29:50 30:11
80. Annemarie  Temmerman 1953 Goesies 532 29:50 30:11
81. Dorien  Gosgens 1953 van der Valk 527 29:49 30:12
82. Nadine  Nieuwenhuijse 1990 Kruiningen 396 29:56 30:12
83. Marcha  Mens 1953 van der Valk 528 29:51 30:12
84. Daphne  Joosse 1953 van der Valk 526 29:50 30:13
85. Anoek  Braam 1992 Leiden 285 29:50 30:14
86. Maud de Regt 1993 Amsterdam 423 29:51 30:15
87. Manon  Braam 1989 Heinkenszand 284 29:51 30:15
88. Emma  de Koeijer 1988 Yerseke 355 30:08 30:18
89. Joyce  Meijnen 1973 Heinkenszand 384 30:13 30:20
90. Hylke  Marcus 1989 Maassluis 374 30:09 30:23
91. Saskia Van den Berg 1985 Nijmegen 262 30:20 30:24
92. Ilse van Nieuwenhuijze 1990 Geersdijk 397 30:04 30:30
93. Ingrid  Simons 1953 Roompot Vakanties 3 509 30:12 30:31
94. Danielle van der  Jagt 1976 Yerseke 341 30:22 30:36
95. Ilse  Folmer 2001 Kloetinge 310 30:22 30:38
96. Jessica van Stee 1986 Middelburg 452 30:15 30:39
97. Daisy van de  Velde 1990 Oostburg 461 30:36 30:42
98. Marianne  Bakx 1970 Scharendijke 257 30:27 30:43
99. veronique van den Berge 1965 Scharendijke 264 30:31 30:46
100. Kira  Keijsers 1977 Goes 348 30:35 30:48
101. Rianne  Verschuure 1985 Yerseke 469 30:40 30:51
102. Liesbet  Bode 1979 Yerseke 273 30:40 30:51
103. Alice de Leeuw 1959 Goes 368 30:46 30:56
104. Claire  Schouten 1978 Breda 435 30:44 31:00
105. Lizette  Kleinen 1953 Roompot Vakanties 1 511 30:42 31:01
106. Jolanda  Kolijn 1953 Roompot Vakanties 3 508 30:48 31:01
107. Mireille  Hirdes 1974 Kapelle 328 30:40 31:03
108. Carolien de Rijcke 1991 Vlissingen 428 30:58 31:04
109. Arantza Van Zweden 1953 Café de pompe 521 30:39 31:05
110. Amber  van  Boven 2001 Goes 282 30:57 31:10
111. Hennie van der  Blom 1951 Goes 271 31:04 31:13
112. Eva  Alta 2001 Middelburg 253 30:55 31:13
113. Sandra   Alta 1995 Middelburg 252 30:56 31:13
114. Kim vd Berg 2001 Goes 263 31:02 31:19
115. Kim  Coelers 1978 Café de pompe 519 31:02 31:29
116. Corina  De Vrieze-Boekel 1980 Brouwershaven 297 31:20 31:33
117. Ingrid De Pan 1976 Goes 417 31:30 31:38
118. Joyce de Blok 1977 Vlissingen 270 31:32 31:39
119. Jeanine  Koole 1990 Goes 358 31:20 31:40
120. Lisa   Bitter 1987 Goes 267 31:35 31:45
121. Wendy de Waal 1980 Goes 481 31:33 31:45
122. Neeltje  Roos 1953 Kibeo Centraal kantoor 533 31:43 31:50
123. Marion van den Boogaard 1970 Goes 277 31:34 31:55
124. Annemarie van de  Velde 1985 Goes 460 31:44 31:56
125. Alinda van Boven 1969 Goes 281 31:43 31:57
126. Jolanda  Hehakaya 1963 Middelburg 324 31:44 31:58
127. Monique  van der  Does 1953 ZLM verzekeringen 514 31:52 32:00
128. Erna  Sleutel-Wondergem 1963 Oost Souburg 441 32:00 32:00
129. Annet Van Riet 1971 Kapelle 427 31:38 32:00
130. Liesbeth  Kievit 1963 Krabbendijke 350 31:45 32:09
131. Marleen  Boerman 1983 Middelharnis 274 31:53 32:09
132. Angela  Brusket 1989 Goes 291 31:51 32:10
133. Wilma van der  Slik 1970 Sommelsdijk 442 31:54 32:11
134. Amber  Hage 1994 Goes 320 31:49 32:15
135. Marill  Hoondert 1990 Goes 332 31:47 32:15
136. Miriam Van den Broek 1975 Vlissingen 290 32:17 32:17
137. Fleur  Vriesema 1995 Goes 478 31:54 32:20
138. Laura  Ras 1979 Goes 422 32:23 32:23
139. Patricia LovesLife  Lahuis 1972 Antwerpen 365 32:09 32:26
140. Marije  Verdonk 1991 Oost-Souburg 464 32:19 32:28
141. Kitty  de Vos 1976 Goes 474 32:18 32:29
142. Liesanne van Amstel 1964 Middelburg 254 32:05 32:30
143. Esterella van Zessen 1970 Wolphaartsdijk 492 32:05 32:32
144. Annelies  Israel 1987 Hoogerheide 337 32:18 32:36
145. Romy  Paauwe 2001 Goes 415 32:18 32:37
146. Hanny  Kardux 1960 Goes 347 32:35 32:45
147. Francien de Later 1962 Middelburg 366 32:49 32:49
148. Marieke  Murre 1991 Goes 391 32:36 32:53
149. Jacqueline  Bondt 1964 Goes 276 32:45 32:56
150. Monique de Kraker 1966 Kapelle 360 32:40 33:00
151. Lieke  Gerrits 1981 Goes 313 32:52 33:14
152. Linda  Zweedijk 1982 Krabbendijke 495 32:51 33:16
153. Jannie   Engels Van Den Hoorn 1964 Zierikzee 307 33:10 33:24
154. Margreet  Nuiten 1990 Standdaarbuiten 403 32:57 33:25
155. denise  Heeren 1990 Bosschenhoofd 323 32:57 33:25
156. Thamar  Zweistra 1982 Schore 496 33:26 33:26
157. Nannette  Verheijen 1972 Wolphaartsdijk 466 33:15 33:26
158. Jacqueline  Oude Hesselink 1971 Goes 412 33:17 33:27
159. Kristel   Snoeij 1974 S Heer Abskerke 447 33:08 33:29
160. Nadja  Bracke 1998 Goes 287 33:08 33:29
161. Evelien van der Does 1953 ZLM verzekeringen 515 33:19 33:29
162. yvonne  Rook 1958 Renesse 431 33:08 33:29
163. Miranda de Vries 1979 Kortgene 477 33:12 33:32
164. Rosanne van de Vreede 1990 Kortgene 476 33:12 33:32
165. Mieke  Meeuwsen 1990 Goes 379 33:14 33:35
166. Els  Zeestraten 1951 Dronten 491 33:20 33:39
167. Angela  Dees 1980 ‘S-Gravenpolder 298 33:28 33:42
168. Brigiet  Abrahamse 1993 Hoek 250 33:43 33:43
169. Isabella  Moorthamer 2003 Axel 389 33:33 33:43
170. Bianca  Moorthamer 1977 Axel 390 33:33 33:43
171. monique van Oosten 1978 Heinkenszand 407 33:35 33:44
172. Sabine van t Westende 1980 Oost-Souburg 485 33:34 33:44
173. Carlijn  Bouwens 1991 Heinkenszand 280 33:29 33:45
174. Melanie van Leeuwen 1987 ‘S-Heer Hendrikskinderen 369 33:29 33:45
175. Astrid  Reich 1979 Rozenburg 424 33:20 33:46
176. Femke  Stouthamer 1953 Kibeo Kamperland 2 542 33:38 33:47
177. Chelsea  Vreeke 1953 van der Valk 529 33:30 33:53
178. Bonny Van der  Linden 1981 Arnemuiden 371 33:37 34:03
179. Paula  Meulmeester 1983 Arnemuiden 387 33:36 34:03
180. Alice  Duijnhouwer -Talkami 1977 Goes 305 33:53 34:06
181. Romy  Verboom 1998 Rozenburg 463 33:40 34:06
182. Arlette  Neels 1987 Kapelle 394 33:45 34:13
183. Marjolein  Tramper 1990 Wemeldinge 455 33:45 34:13
184. Marijke  Hillebrand 1948 Goes 326 34:06 34:14
185. Charlotte de Koning 1990 Goes 356 33:58 34:27
186. Leannet  Dirksen 1953 Kibeo Centraal kantoor 536 34:28 34:34
187. Suzanne  Breederveld 1984 Oude-Tonge 288 34:21 34:35
188. Kim Van de Schraaf 1980 Goes 436 34:30 34:39
189. Marly  Moison 2004 ‘S-Heerenhoek 388 34:25 34:43
190. Luka  Van  Damme 2004 ‘S-Heerenhoek 295 34:26 34:43
191. Ginie  Witkowski 1990 Middelburg 490 34:32 34:45
192. Chantal  Verhoeven 1980 ‘S-Gravenpolder 467 34:37 34:59
193. Eline van Voorthuijsen 1953 Roompot Vakanties 2 505 34:48 35:06
194. Eefje  van Dam 1953 Roompot Vakanties 2 506 34:48 35:06
195. Ramona  Schroevers 1978 Arnemuiden 438 34:53 35:07
196. Lisette  Van Houten 1968 Heinkenszand 334 34:42 35:07
197. Coby  Hamelink 1962 Wilhelminadorp 321 34:45 35:09
198. Marjolijn  Versluijs-Fanoij 1981 Oost-Souburg 470 34:59 35:12
199. Jannie de Bel 1954 Yerseke 260 35:07 35:18
200. Marianne   Verijke 1964 Goes 468 35:15 35:22
201. Ilonka van Kleeff 1979 Renesse 351 35:06 35:24
202. angelique  Vasseur 1985 Kamperland 458 35:04 35:26
203. Annelies van Dienst 1961 Oud-Vossemeer 301 35:19 35:32
204. Nella van Stee 1964 Wemeldinge 451 35:24 35:44
205. Joan van Dalen 1953 Roompot Vakanties 1 513 35:36 35:51
206. Jo-Anne De Dreu 1986 Kats 303 35:25 35:52
207. Inez  Strating 2000 Kamperland 453 35:55 35:55
208. Marijke   Raadersma 1953 Roompot Vakanties 1 512 35:46 36:01
209. Mariska  Berting 1983 Oost-Souburg 265 35:46 36:09
210. Rozemarijn de Blaaij 1989 Goes 269 36:00 36:19
211. Fleur  Paauwe 2003 Wemeldinge 414 36:07 36:24
212. Melissa van Houte 1981 Krabbendijke 333 36:03 36:24
213. Ruth  Paauwe 1973 Wemeldinge 416 36:07 36:25
214. Marjo van ’t Veer 1984 ‘S-Heer Abtskerke 459 36:28 36:35
215. Shenna van  Iwaarden 1989 Kloetinge 339 36:26 36:42
216. joke de Leeuw 1964 Wolphaartsdijk 367 36:48 36:58
217. Angélique van Dalen 1970 Goes 294 36:48 37:01
218. Heleen  Westerveld 1994 Wageningen 486 37:01 37:01
219. Monica De Bokx 1982 Goes 275 36:41 37:04
220. Jolanda  Slabbekoorn 1981 Kapelle 440 37:04 37:10
221. Imke Van der Werf 1977 Vlissingen 483 36:55 37:15
222. Ljubica  Meijer 1980 Vlissingen 381 36:56 37:15
223. Angelique  van der  Marel 1970 Kats 375 37:17 37:17
224. Miranda van Gessel 1967 Hansweert 314 37:13 37:27
225. Netta van Zessen 1949 Scharendijke 493 37:07 37:34
226. Ina van de Luijtgaarden 1960 Roosendaal 372 37:20 37:35
227. Lia van Dongen 1959 Halsteren 302 37:20 37:35
228. Marinka  Fraanje-Koemans 1977 Lewedorp 311 37:45 37:45
229. Sarina  Fassaert 1993 ‘S-Heer Hendrikskinderen 309 37:47 37:47
230. Marit  Hillebrand 1979 Goes 327 37:51 37:51
231. Ylja van Iwaarden 1986 Goes 338 37:38 37:53
232. Helen  Grootjans 1973 ‘S-Gravenpolder 318 34:54 38:22
233. Daniëlle  Wagenaar 1974 Goes 482 38:11 38:22
234. Louise  Johann 1969 Rilland 342 38:29 38:52
235. Marlies  Ossewaarde 1977 Hellevoetsluis 411 38:56 38:56
236. Shelley Joanne van  Oosterhout 1989 Brielle 408 38:37 38:56
237. Esther ter Beek 1975 Goes 259 38:33 38:57
238. Olga  van Gessel-Dekker 1982 Breda 315 38:43 39:09
239. Astrid   Kramer 1979 Hoek 361 39:09 39:09
240. Debby De Wit 1985 Yerseke 489 39:10 39:22
241. Jessica  Labeur 1998 Goes 364 40:35 41:04
242. Melanie van Belzen 1998 S’Heer Hendrikskinderen 261 40:35 41:04
243. Esmee  Meulenberg 1997 ‘S Heer Hendrikskinderen 386 41:22 41:22
244. Sandra  Engels 1992 Zierikzee 306 42:02 42:15
245. Resy   Hollestelle 1953 ,S-Heer Hendrikskinderen 330 42:16 42:44
246. Cocky van Diemen 1962 ‘S-Heer Hendrikskinderen 300 42:17 42:44
247. Petra  Sonke 1978 Goes 448 48:25 48:48
248. Nathalie van Ooijen 1970 Goed 406 48:27 48:48
249. Annelies  Schepers 1946 Goes 433 54:25 54:25
250. Mariëlle  Baron 1969 Ouwerkerk 258 56:39 56:39
Place Name Born Club/City/Country Bib no Net result Gross result
1. Yvonne   Moerland-Schroevers 1981 Yerseke 752 30:15 30:17
2. Wendy Haegeman   Denderleeuw 237 31:27 31:31
3. Augüsta Van  Hoogdalem 1976 Vlaardingen 719 32:09 32:10
4. Renate de Reus 1991 Vlissingen 765 33:37 33:40
5. marian  Steenblok 1972 Heinkenszand 775 34:08 34:11
6. Hilda  Jahnke 1971 Goes 725 35:33 35:52
7. Wendy   Wijnstra-Slabbekoorn 1983 Kapelle 794 36:24 36:25
8. Evelien  Capello 1988 ‘S-Heerenhoek 695 36:29 36:37
9. Mirna  Openneer 1988 ‘S-Heer Abtskerke 759 38:11 38:14
10. Marit  Krijger 1996 ‘S-Heer Abtskerke 734 38:30 38:30
11. Saskia Van der Valk 1975 Dreischor 778 39:39 39:53
12. Linda  Castel 1969 Oost-Souburg 697 39:57 40:09
13. Marianne  De Jonge 1970 Heinkenszand 700 40:14 40:28
14. Yvonne  Griep 1974 Hansweert 715 40:22 40:32
15. Bianca  Ammerlaan-Verschuur 1974 Goes 676 40:43 40:57
16. jessica  Vooys 1980 Goes 789 40:42 40:57
17. Marès   Wirtz 1978 Wemeldinge 796 40:46 41:00
18. Irene  Igounet 1972 Lewedorp 724 40:58 41:07
19. Corina van Mackloet 1965 Heinkenszand 744 40:56 41:08
20. Jodie  Vogel 1989 Middelburg 788 40:53 41:09
21. Ellen  Stolk 1987 Rotterdam 776 41:07 41:15
22. miranda  Oomen 1975 Rucphen 758 40:50 41:16
23. Mariska  Flipse 1991 Schore 707 41:00 41:16
24. Lia  Verhage 1971 Lewedorp 780 41:09 41:18
25. Stephanie  Van  Sabben 1990 ‘S-Heer Arendskerke 766 41:16 41:26
26. Mariken De Jongh 1975 Heinkenszand 83 41:06 41:31
27. Michelle  Baas 1980 Nieuw- En St. Joosland 10 41:06 41:31
28. Irene  Geldof 1983 Nieuwerkerk 710 41:15 41:32
29. Elvira  Hoogstrate 1992 Goes 721 41:29 41:48
30. Bianca de Bart 1974 Wolphaartsdijk 678 41:33 41:53
31. Sabina  Capello 1976 Goes 696 41:49 42:01
32. agaath  Snoep 1972 ‘Sheerarendskerke 772 41:50 42:02
33. Bianca  Morauw 1974 Ovezande 755 41:51 42:04
34. Nicole  Michielsen 1986 Zundert 747 41:41 42:05
35. Carolien de Pree 1980 Driewegen 763 41:53 42:08
36. Helma van Dijke 1980 Driewegen 703 42:06 42:20
37. Corina  Pieterse 1977 Driewegen 762 42:15 42:28
38. Ine  Kramer 1968 Goes 733 42:13 42:39
39. Linda van den  Boom 1982 Koudekerke 686 42:45 43:00
40. Erika  Molenaar 1976 Koudekerke 753 42:59 43:12
41. Zoë van Moort 2001 Oud-Vossemeer 754 42:52 43:12
42. jojanneke  Schuurman 1992 Goes 771 42:51 43:13
43. mientje  Drost 1977 S Heer Arendskerke 704 43:21 43:32
44. Maureen  Anthonise 1968 Goes 677 43:14 43:33
45. Jannie  Haverkamp 1972 Tilburg 716 43:47 43:52
46. Femke  Tamminga 1974 Goes 777 43:33 43:52
47. rita  Kok 1963 Heinkenszand 730 43:44 43:54
48. Petra  Verwey 1967 Nijmegen 784 43:36 43:57
49. Marlies  Lampert 1967 Zoutelande 736 43:39 44:01
50. Jinty  Kleinepier 1978 Zoutelande 728 43:47 44:10
51. Judith  Boonman 1974 Kwadendamme 688 44:01 44:14
52. janneke  Wiskerke 1965 Goes 797 43:56 44:17
53. Miranda  Goud-Bossaert 1967 Hoedekenskerke 714 43:55 44:22
54. Willy  Bossaert 1964 Kapelle 689 43:56 44:23
55. Mirjam   Verhulst 1980 Zoutelande 782 43:59 44:23
56. Marijke de Feijter 1987 Goes 706 44:08 44:29
57. Kim  Lagrand 1981 Vlissingen 735 44:45 44:59
58. Leonie van Nieuwenhuijzen 1965 Heinkenszand 147 44:47 45:13
59. Manon  Kiemeneij 1982 Oost-Souburg 727 45:05 45:14
60. Kim Van den Broeke 1983 Wolphaartsdijk 690 44:50 45:14
61. Nikki  Hollestelle 1986 Rotterdam 718 44:49 45:15
62. Elisa  Pasveer 1982 Middelburg 761 45:05 45:23
63. Andrea  Berndsen 1966 Rilland 682 45:06 45:26
64. Christa  Sarneel 1981 ‘S-Heer Hendrikskinderen 767 45:09 45:26
65. Marja van  Veen 1968 Middelburg 779 45:15 45:31
66. Jessica  Maas-Goverde 1980 Zoutelande 743 45:21 45:46
67. desi de Busser 2000 Yerseke 692 45:24 45:47
68. Danielle  Dieleman 1976 Hoek 702 45:30 45:56
69. Jorine  Beenhakker 1986 Goes 680 45:47 46:03
70. Helga  Daalmans 1968 Yerseke 698 45:42 46:05
71. Astrid  Bonkes 1968 Middelharnis 684 45:55 46:13
72. Katja  Schikker 1972 Borssele 768 45:50 46:13
73. jolanda  Schrier 1967 Kapelle 770 46:02 46:25
74. Lianne  Zuijdweg 1969 Goes 798 46:17 46:34
75. Joyce de Visser – De Blaaij 1969 Zoutelande 787 46:19 46:41
76. Joëlle van Gils 1997 Middelburg 712 46:41 47:09
77. ellen  Nelisse 1970 Heinkenszand 756 46:45 47:14
78. Tamara  Mierop 1982 Scharendijke 749 46:54 47:16
79. Natasja  Buurstede 1982 Sint Willebrord 694 47:12 47:28
80. Patricia  Konig 1979 St Willebrord 731 47:13 47:28
81. Ivette  Paauwe 1988 Rotterdam 760 47:14 47:35
82. Desiree  Meurs 1988 Stad Aan Het Haringvliet 746 47:13 47:35
83. Gitana  Van  Esseveld 1995 Goes 705 47:14 47:36
84. Kelly  Aarssen 1984 Terneuzen 675 47:18 47:38
85. Marcia  Minderhoud 1996 Koudekerke 751 47:22 47:42
86. Jose van Dam 1961 Colynsplaat 699 47:22 47:43
87. Tamara  Lievens 1978 Axel 739 47:42 48:10
88. Chiara  Middelhuis 1985 Heikant 748 48:02 48:22
89. Charlotte  Bek 1995 Goes 681 48:17 48:40
90. Francisca  Geelhoedt 1971 Axel 709 48:23 48:49
91. Nancy de Boevere 1979 Axel 683 48:30 48:58
92. Helma  Vis 1965 Kamperland 786 48:53 49:09
93. Judith van Gilst 1980 Middelburg 713 48:59 49:18
94. Jorien  Buijs 1983 Vlissingen 691 49:19 49:32
95. priscilla  Provoost 1977 Vlissingen 764 49:19 49:33
96. Marijn   Gerretsen 1986 Vlissingen 711 49:21 49:34
97. Nancy  Hoogesteger 1972 Wemeldinge 720 49:38 49:48
98. Nathanja  Schreuder 1973 Middelburg 769 49:41 49:58
99. Ilona  Bustraan 1982 Heinkenszand 693 49:56 50:13
100. Bernadet  Houmes 1980 Wemeldinge 722 51:22 51:46
101. Manuela  Spil 1985 Middelburg 773 51:23 51:47
102. Stephanie  Fortuin 1993 Yerseke 708 51:35 51:51
103. daniela   Verwilligen 1973 Heinkenszand 785 54:01 54:23
104. Cindy De  Nooijer 1980 Oost-Souburg 757 54:58 55:06
105. Marieke de Vos 1986 Lewedorp 790 54:52 55:15
106. Cindy  Mies 1976 Roosendaal 750 55:48 55:48
107. Diana  Hermans-Roovers 1967 Sint-Willebrord 717 55:25 55:48
108. Sylvia  Wijers 1971 Zierikzee 793 1:04:41 1:05:10
109. Carolien  Meijndert 1965 Dreischor 745 1:04:44 1:05:11
Place Name Born Club/City/Country Bib no Net result Gross result
1. Amy Van den  Broek 1982 Breda 2 38:16 38:17
2. Anjolie  Engels 1979 Middelburg 3 38:26 38:26
3. Marianne de Kok 1974 Lewedorp 4 38:28 38:30
4. Laurey van den Berge 1989 Sommelsdijk 1 39:59 40:01
5. Paola van Gilst 1973 Goes 51 42:54 42:57
6. Durby  Pascual Colomer-Meijboom 1976 Vlissingen 161 46:33 46:35
7. Jenny de Nooijer 1966 Middelburg 150 46:54 46:56
8. Annemieke  Hannewijk 1987 Heinkenszand 62 47:06 47:09
9. Rian de Vlieger 1970 Lewedorp 218 47:17 47:23
10. Tanita van Belzen 1985 Kamperland 11 48:00 48:05
11. Linda  de Groot 1980 ‘S-Heerenhoek 58 48:07 48:13
12. Denise van Weelden   Goes 235 48:04 48:14
13. Suzanne  Bosschaart 1981 Kapelle 20 48:09 48:25
14. Saskia  Oosterbaan 1974 Vlissingen 154 48:26 48:30
15. Bianca  Steijn 1993 Kwadendamme 190 48:41 48:42
16. yvonne  Joziasse 1987 Middelburg 84 48:47 48:51
17. Stephanie  Vermeulen 1987 Vlissingen 212 48:57 49:01
18. Marije Besuijen   Middelburg 247 49:08 49:12
19. Wendy van de  Velde 1993 Oostburg 208 49:20 49:21
20. Henny  Strating 1968 Kamperland 195 49:29 49:34
21. Vicky  Wiessner 1974 Middelburg 224 49:29 49:35
22. Karin van Noorden 1970 Vlissingen 152 50:04 50:07
23. Corina  Lievense 1973 Middelburg 119 50:52 50:56
24. Jacqueline de Bree 1965 Middelburg 22 50:54 50:57
25. Katinka van den Broeke 1973 Middelburg 25 50:55 50:58
26. Kiona  Linders 1989 Koudekerke 120 51:13 51:16
27. Esther van Sluijs-Kole 1974 Kloetinge 185 51:45 51:48
28. Marlou  Eckhardt 1988 Wemeldinge 41 52:04 52:06
29. Manouk  Remijn 1994 Ovezande 170 52:08 52:15
30. Agnes  Filius 1968 Goes 44 52:16 52:19
31. Natascha  Wisse 1970 Middelburg 228 52:20 52:29
32. Yvonne  Eckhardt 1978 Nieuwdorp 40 52:32 52:38
33. rianne  Kok 1971 Wemeldinge 95 52:33 52:45
34. Adrienne  Jansen 1989 Amsterdam 81 52:48 52:53
35. Madeline  Buining 1969 Kapelle 27 53:00 53:07
36. Mirjam Van der Heide 1985 Nieuwdorp 66 53:15 53:20
37. Michelle  Kebapci-De Bruijn 1984 Vrouwenpolder 89 53:28 53:33
38. Nathalie  Dek 1995 Kruiningen 30 53:44 53:51
39. Marloes   Saaman 1979 Zoutelande 175 53:46 53:53
40. Maroeska  Ars 1975 Goes 8 53:56 54:01
41. Karin  Vader Dewaard 1965 Nieuwdorp 203 53:57 54:02
42. Patricia  Dobbelaar 1971 Kloosterzande 34 53:57 54:22
43. Nicole  Sturm 1976 Wemeldinge 197 54:20 54:24
44. Marleen  Leemans 1969 Rotterdam 117 54:18 54:26
45. Patty  Franse 1994 Kwadendamme 46 54:25 54:32
46. Josa Van der Vliet 1964 Terneuzen 219 54:14 54:32
47. Anne  Remijnse 1994 Kapelle 171 54:39 54:44
48. Mi?a  Lekoska 1977 Wolphaartsdijk 118 54:45 54:48
49. Jacquelien  Smit 1971 Heinkenszand 186 54:38 54:51
50. jolanda van der  Laan 1973 Oosterland 110 54:40 54:53
51. Jessica  Maljaars 1982 Middelburg 125 54:52 55:01
52. Eva  van Hoek 1982 Middelburg 69 54:58 55:04
53. Tianda  Donker Curtius 1994 Schoondijke 36 55:11 55:14
54. Marjolein   Mol 1968 Kapelle 137 55:10 55:17
55. chantal  van de  Guchte – Kooman 1975 Renesse 59 55:10 55:17
56. Franny van Iersel 1966 Goes 75 55:04 55:22
57. Esmâ  Guigui 1991 Goes 60 55:12 55:23
58. Linda  Rijk 1990 Heinkenszand 173 55:20 55:25
59. Vanessa van den Broek 1978 Kapelle 23 55:23 55:26
60. Tamara  Sterkenburg 1983 Middelburg 191 55:09 55:26
61. Anita  Veldhof 1959 Kloetinge 209 55:24 55:27
62. Marije  Kalsbeek 1985 Middelburg 86 55:13 55:28
63. Nettie  Wilderom 1967 ‘S-Heer Hendrikskinderen 225 55:11 55:30
64. Sriatun  Hogesteger 1973 Kloetinge 70 55:11 55:34
65. Els  Driedijk 1976 ‘S-Heerenhoek 39 55:28 55:36
66. Kathinka  Boonman Rentmeester 1974 Kwadendamme 19 55:26 55:36
67. Rhiannon van Straalen 1994 Goes 194 55:31 55:48
68. Anne  Krijger 1993 Amsterdam 108 55:47 55:54
69. Maritza  Wandel 1980 Renesse 222 55:48 55:58
70. Bo de  Muijnck 1994 Ovezande 141 55:52 56:00
71. Linda  Goense 1964 Ovezande 52 55:52 56:00
72. Natascha  Moerkoert 1977 Oost-Souburg 132 56:03 56:08
73. Gisela  Nijsse-Meertens 1961 Oud-Sabbinge 149 56:09 56:12
74. Evi  Foubert 1988 Sint-Pauwels 45 56:08 56:14
75. hilde  Meulenberg 1979 ‘S-Heer Abtskerke 130 55:59 56:15
76. Rineke  Groenleer 1957 Oud Gastel 57 56:12 56:18
77. Marianne  Koster 1994 Borssele 101 56:00 56:20
78. Olga  Stikkel 1968 Roosendaal 193 56:14 56:35
79. Andrea  Wiskerke 1975 ‘S-Gravenpolder 227 56:33 56:40
80. Rosan  Boonman 1986 Goes 18 56:37 56:41
81. Ilse  Vd Kusse 1977 Arnemuiden 206 56:45 56:51
82. Christel de Block 1970 Hulst 15 56:45 56:51
83. Vera van der Moezel-Weeda 1984 Scharendijke 133 56:30 56:52
84. margriet  Sandee-Weezepoel 1977 Goes 176 57:09 57:23
85. danielle van de Ven 1974 Middelburg 210 57:15 57:24
86. Sylvana  Slabbekoorn 1990 Goes 184 57:26 57:28
87. Marjanka van  Gent – Van Deutekom 1979 Heinkenszand 49 57:16 57:34
88. Cathelijne  Moison 1978 ‘S-Heerenhoek 134 57:31 57:40
89. Stefanie De Krijger 1985 Goes 107 57:29 57:41
90. Anja  Jansen 1974 Terneuzen 80 57:43 57:56
91. HIlde  Jacobs 1970 Boechout 78 57:32 58:00
92. Arina   Greeff 1978 Goes 55 57:53 58:07
93. Manon Van Dieren 1997 Wilhelminadorp 33 58:15 58:21
94. Simone  Courtin 1998 Kloetinge 29 58:15 58:22
95. Annemiek de Die 1963 Terneuzen 32 58:01 58:23
96. Andrea   Rottier 1984 Heinkenszand 174 58:28 58:39
97. Marjan  Minderhoud 1974 Middelburg 131 58:39 58:49
98. Ingrid  Rijk 1980 Goes 172 58:37 58:49
99. Marielle de Hulster 1969 Kloetinge 73 58:41 58:54
100. Judith van den  Berg 1982 Bruinisse 12 58:39 58:56
101. Yeni  Van Avesaath-Sesa 1975 Goes 204 58:37 59:01
102. Madelon van Tol 1988 Vlissingen 200 58:54 59:04
103. Judith  Kamstra 1985 Vlissingen 87 58:53 59:04
104. Debbie  Adriaensen 1974 Vlissingen 6 59:09 59:16
105. Karin van Hees 1970 Heinkenszand 64 59:08 59:20
106. Elly van der Padt 1971 Middelburg 159 58:59 59:25
107. Andrea van Iwaarden 1977 Heinkenszand 77 59:05 59:28
108. Rachelle   Sonke 1978 Wemeldinge 188 59:07 59:33
109. Marina  Mol-Krijger 1979 ‘S-Heer Abtskerke 138 59:42 59:45
110. Nathalie de Later 1990 Oostkapelle 113 59:38 59:53
111. Willemien  Mol 1982 Sint Philipsland 136 59:30 59:59
112. Gerry  Trimpe 1976 Heinkenszand 201 59:49 1:00:01
113. Eliza   Boudeling 1981 Sint Philipsland 21 59:32 1:00:01
114. Carolien   Lauwers 1965 Hulst 116 59:47 1:00:01
115. Marieke  Hannewijk 1982 Middelburg 63 59:52 1:00:03
116. Vivian  Kloet 1979 Zierikzee 94 59:39 1:00:04
117. Nicolina  Kerkhove 1970 Goes 91 1:00:00 1:00:06
118. Annemarie  Willemse 1980 Kapelle 226 59:42 1:00:10
119. Angela  Giljam 1982 Bruinisse 50 59:55 1:00:11
120. Ilse  Schoe 1991 Heinkenszand 178 1:00:03 1:00:12
121. Tamara van de  Velde 1967 Terneuzen 207 59:51 1:00:13
122. Sharon  Coolen 1980 Kruiningen 28 1:00:08 1:00:15
123. elly van den Broeke 1955 Oost-Souburg 24 59:50 1:00:16
124. miriam  Baak 1974 Oost-Souburg 9 1:00:13 1:00:17
125. Kathy  Maas 1964 Goes 123 1:00:04 1:00:18
126. Norma  Stroo 1967 Arnemuiden 196 1:00:07 1:00:29
127. Daniëlle  Scheele 1989 Nieuw- En Sint Joosland 177 1:00:26 1:00:32
128. Ella   Neuféglise 1962 Grijpskerke 146 1:00:26 1:00:32
129. Mireille  Kors 1978 Goes 99 1:00:28 1:00:38
130. Jacky van der Horn   Haarlem 497 1:00:36 1:00:40
131. Patricia van Vredegem 1978 Oost-Souburg 220 1:00:31 1:00:41
132. wilza  Kouwer 1975 Gapinge 105 1:00:26 1:00:43
133. Martine   Latuheru 1975 Oost-Souburg 114 1:00:39 1:00:43
134. Jacqueline  Meijers 1973 Hoedekenskerke 128 1:00:43 1:00:46
135. Marieke  Padmoes 1976 Goes 158 1:00:34 1:00:48
136. Corien van Eekelen 1980 ‘S Heer Hendrikskinderen 42 1:00:30 1:00:49
137. miranda  Ouweneel 1982 ‘S-Heer Hendrikskinderen 155 1:00:32 1:00:49
138. Monique  Ouweneel 1971 ‘S-Heer Hendrikskinderen 156 1:00:31 1:00:50
139. Corinne  Kole 1978 ‘S Heer-Hendrikskinderen 96 1:00:33 1:00:50
140. Nienke  Lukaart 1989 Kapelle 121 1:00:39 1:00:51
141. Gerleen  Gelderloos 1987 Etten-Leur 48 1:00:39 1:00:51
142. Tamara  Wabeke 1992 Dordrecht 221 1:00:33 1:00:53
143. Inger  Van Boven 1977 Kortgene 205 1:00:53 1:00:58
144. Mirjam  Reijnen 1980 Rotterdam 168 1:01:03 1:01:13
145. annie  Reijnen De Bie 1952 Spijkenisse 169 1:01:05 1:01:14
146. Janien  Morcus 1970 Terneuzen 140 1:01:02 1:01:15
147. Alies  Huissoon 1958 Kortgene 72 1:01:06 1:01:17
148. Janneke  Verschuure 1956 Kruiningen 214 1:01:07 1:01:17
149. Janine  Lamper 1967 Yerseke 112 1:01:17 1:01:35
150. Ingrid  Poppe 1977 Middelburg 164 1:02:17 1:02:43
151. Fanny  Kranz 1977 Middelburg 106 1:02:19 1:02:43
152. Era  Panggabean 1976 Heinkenszand 160 1:02:25 1:02:50
153. Jolanda  Heij 1963 Sommelsdijk 67 1:02:36 1:02:52
154. Marianne  Karman 1973 Wemeldinge 88 1:02:32 1:02:53
155. Mirjam  Kievit 1972 Goes 92 1:02:38 1:02:54
156. Daniëlla  Vette 1965 Middelburg 217 1:02:45 1:02:59
157. Cathy Van Hoorn 1986 Vlissingen 71 1:02:49 1:03:00
158. Corina Van den  Doel 1986 Goes 35 1:02:53 1:03:13
159. Chantal de Koning   Colijnsplaatijnsplaat 248 1:03:29 1:03:37
160. Judith  Steenpoorte-Bout 1983 Oosterland 189 1:03:27 1:03:43
161. Sofie  Tange 2000 Kamperland 199 1:03:28 1:03:43
162. Janet  Jumelet 1979 Bruinisse 85 1:03:54 1:04:11
163. Alinda van Beveren 1971 Zierikzee 14 1:03:54 1:04:21
164. Margreta  Jansen 1965 Hansweert 79 1:04:19 1:04:27
165. Catherine Lorraine  Mc Namara 1971 Boechout 126 1:04:13 1:04:40
166. Rianne  Kenters 1974 Scharendijke 90 1:04:34 1:04:56
167. Sharon van der Doel 1989 Hansweert 231 1:04:37 1:04:57
168. Sandra  Steutel 1975 Wolphaartsdijk 192 1:05:12 1:05:26
169. Hannah van Iwaarden 1990 Terneuzen 76 1:05:02 1:05:28
170. Linda  Narloch Butijn 1985 Vlissingen 145 1:05:30 1:05:41
171. Chantal  Boonaerts 1971 Beek-Ubbergen 16 1:05:29 1:05:41
172. Petra  Griep 1964 Hoogerheide 56 1:05:29 1:05:50
173. Veronique  Kot -Van Deutekom 1986 Goes 104 1:05:34 1:05:52
174. Bianca van Maldegem-Addink 1975 ‘S-Heerenhoek 124 1:06:09 1:06:30
175. Paulien   Humme 1989 Tilburg 74 1:06:25 1:06:36
176. Kimberley  Dekker 1990 Willemstad 31 1:07:00 1:07:04
177. karin  Paardekooper 1979 Middelburg 157 1:06:51 1:07:09
178. Rachel  Kostense 1977 Bruinisse 100 1:07:07 1:07:25
179. Diana  Koopman 1972 Krabbendijke 98 1:07:31 1:07:41
180. Katinka  Koster 1969 Zierikzee 102 1:08:22 1:08:49
181. Wilma   Hagenaars 1970 Nieuw-Vossemeer 61 1:08:29 1:08:50
182. Mirelle van den Bergh 1976 Terneuzen 13 1:09:02 1:09:19
183. Carla  Goudswaard 1970 Middelburg 53 1:08:53 1:09:19
184. Esther van Laar 1982 Scharendijke 111 1:09:04 1:09:23
185. Carolien  Boonman 1970 Wolphaartsdijk 17 1:10:50 1:11:04
186. Jeanine van Eerten 1969 Zierikzee 43 1:11:30 1:11:57
187. Emanuela  Hermes 1971 Ovezande 68 1:12:01 1:12:06
188. Eugenie de Mul 1991 Kloosterzande 143 1:12:45 1:13:11
189. Jordy de Mul 1988 Kloosterzande 142 1:12:45 1:13:11
190. Tanita  Schuit 1957 Colijnsplaat 181 1:15:55 1:16:16
191. Heidi Van Hees 1974 Middelburg 65 1:18:18 1:18:24
192. Joyce Becker   Sommelsdijk 246 1:18:09 1:18:26

NIEUWS

Laatste oefenloop op zondag 26 maart

Aanstaande zondag is je laatste kans om in groepsverband te oefenen voor de Ladiesrun Goes. We starten om 10:30 uur met een warming-up in Omnium onder leiding van Essentrics instructrice Sabine Parent. Verzamelen in de horecaruimte van Omnium. Daarna gaan w...

Oefenloop en Inspiratie avond

Dinsdag 14 maart oefenloop en  inspiratie avond met als thema ‘gezond aan de start van Ladiesrun Goes’ De 2e oefenloop start dinsdag om 18.45 uur op het voorplein van Omnium met aansluitend rond 19.45 uur een informatieavond waarbij diverse interes...

Trainingsloop Ladiesrun 5 maart

Afgelopen zondag werd er voor het eerst dit jaar geoefend voor de Ladiesrun Goes. De training begon met een warming-up door Essentrics trainster Sabine Parent. Daarna ging de groep naar buiten en onder leiding van Ladiesrun Goes ambassadrice Natalie Sinke verk...

SPONSORING

De Ladiesrun Goes kan niet worden georganiseerd zonder sponsors. Wilt u de Ladiesrun Goes sponsoren en meehelpen aan de realisatie, hetzij met een financiële bijdrage of in nature, laat het ons weten via via het contactformulier. De opbrengst van dit evenement is voor het goede doel: de stichting Roparun

CONTACT

EMAIL

Wilt u ons laten weten wat u vindt van de Ladiesrun Goes, of heeft u een vraag? Laat het ons weten via onderstaand contactformulier. We zullen uw vraag zo spoedig mogelijk beantwoorden.

NIEUWSBRIEF

Wil je op de hoogte blijven van de Ladiesrun Goes. Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief via het formulier hieronder: